Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Новий 2019 рік в Хайдусобосло

 

 

SPA-вихідні в ХАЙДУСОБОСЛО

Зустріч Нового 2019 Року!

ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ!

Хайдусобосло – відомий угорський термальний курорт, відкритий внаслідок пошуку нафти у 1925 році. Курорт пропонує гостям незабутній відпочинок на термальних водах з широким спектром процедур в закритих і відкритих басейнах. Купання в термальних водах температурою 25-38° С використовується не тільки для задоволення, а і для лікування. Вуглецево- содова вода відрізняється високим вмістом солі, соди, йоду, брому, фтору, заліза, марганцю. В складі води понад 20 розчинних мінералів, серед яких і бітум, який разом з йодом надає воді темно коричневий колір. 

ДЕНЬ 1 (28.12.2018р.)

Екскурсійна програма “Зустріч з середньовічним Львовом”. Вечірній виїзд зі Львова . Перетин українсько-угорського кордону.

ДЕНЬ 2 (29.12.2018р.)
Прибуття в місто Хайдусобосло. Поселення. Відвідування найбільшого купального комплексу Європи HUNGAROSPA( hungarospa.hu) та критого водно-розважального парку Аква Палас. Вечір знайомств в кафе.

ДЕНЬ 3 (30.12.2018р.)
Відвідування термальних джерел. Для бажаючих пропонуємо поїздку в місто Дебрецен — південну столицю Угорщини та друге за величиною місто країни, де є можливість відвідати водний парк „Аквактікум” ( 9 басейнів, печери, джакузі, водоспади, сауна, солярій та водні гірки ), також до ваших послуг торговельний центр „ФОРУМ”, де є великий вибір новорічних сувенірів. Повернення в Хайдусобосло. 

ДЕНЬ 4 (31.12.2018 р.)

Відпочинок на термальних джерелах.

ДЕНЬ 5 (01.01.2019р.)

 

 

З НОВИМ РОКОМ ДРУЗІ!!! 

Звільнення номерів. Відвідування купалень. Повернення на Україну.

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 130 Євро