Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

НОВОРІЧНИЙ ВІЛЬНЮС

НОВИНКА!!!

НОВОРІЧНИЙ ВІЛЬНЮС

29.12.2016 – 02.01.2017

1    день.


17:30 год. – збір групи на залізничному вокзалі м. Львова. 18:00 год.– виїзд зі Львова. Переїзд у Литву, нічний перетин українсько-польського  кордону.

2 день.

 

Ранкове прибуття у м. Вільнюс орієнтовно 10:00. Поселення в готель 3*. Вільний час. В 14:00 год.  зустріч з російськомовним  гідом в холі готелю. Оглядова 3-х год. екскурсія по Вільнюсу. Відвідання головних історічних памяток  архетиктури -  Костел Св. Анни, Святі Ворота з чудотворною іконою Діви Марії (14 ст), Костел Св. Петра і Павла. Ви побачити  Гору Трьох Хрестів – одне з самих святих містичних місць, куди відносили люди хрести різних віросповідань, є  також пам’ятником духу литовського народу, де можна залишити свій маленький хрест, щоб здійснилися тайні мрії. Бернардинскій собор і монастирь францисканців. Ансамбль Вільнюського  Университету – найстарійший  у Прибалтиці і Східній Європі, заснований у 1579 році, палац Президента. Під час екскурсії вузенькими вуличками старої частини Вільнюса – ми оглянемо міську Ратушу, Ратушну площу, фрагменти фортифікаційної стіни (16 ст), будівлі у стилі Бароокко. Вільний час.

Повернення в готель. Ночівля

3 день.

 

Сніданок.

 Пропонуємо  факультативно  відвідати музей Янтаря

Або шопінг в торгових центрах Акрополіс , Озас, Європа, Панорама  на вибір за бажанням..

Повернення  в готель.

Підготовка до зустрічі Нового року!

Зустріч Нового року у столиці Литви – Вільнюсі -  на Вас очікує святковий концерт  в центрі міста, феєрверки та безліч ресторанів.Можна замовити  зустріч Нового року в одному зресторанів Вільнюса (вартість від 80 євро).

4 день.

З Новим 2017 Роком!

Пізній сніданок. Пропонуємо екскурсію в Каунас (30 Є).

Каунас – це друге по розміру місто у Литві,який розташований у злитті двох річок Нямунаса и Нерис в 100 км від Вильнюса. Центр Каунаса – це Аллея Свободи, головна пішохідна вулиця міста. І, його стара частина - Собор, замок 14 ст. готичний будинок Перкунаса, музей М.Чюрльониса, великого художника і композитора. Також тут є відомий у світі музей Чортів.

Повернення в готель. Ночівля.

5 день.

 

 

Сніданок. Виселення з готелю. По дорозі до дому заїзд в місто Тракай  пропонуємо екскурсію  факультативно (15 Є) – колишня столиця  Великого князівства Литовського. Відвідання  Тракайского острівного замку  з червоної цегли  -  середньовічного пам’ятника архітектури 14 ст.

Прибуття у Львів

ВАРТІСТЬ ТУРУ : 145 Євро(раннє бронювання) до 15.11.2016р.

155 € (з 15.11-до 15.12.2016р)

При  наявності візи скидка 5 €

У вартість входить:

- Проїзд по маршруту;

- Супровід керівника групи;

- Проживання в готелі 3* ( 3 ночі), сніданки;

- Оглядова екскурсія по Вільнюсу;

- Візова підтримка

 

У віртість не входить:

 - Страхування від 50 грн.;

 - Вхідні квитки у тиристичні об'єкти;

 - Консульський збір – 35€(дорослі)+ ПВЦ 23 євро;

- Каунас- 30 євро (група не менше 15 осіб)

  Тракай - 15 євро

- Особисті витрати

- Проїзд у громадському транспорті;

- Новорічна вечеря від 80 євро