Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

«Білий птах з чорною ознакою»

20-21 червня 2020 року

День нароження Івана Миколайчука

1день.

6:00 – збір групи.

6:15 –виїзд. Початок подорожі.

Зупинка в Рогатині,де розташована Церква Святого Духа - одна з найдавніших православних святинь України. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією із найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, належить до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. У ній знаходиться унікальний п’ятиярусний ренесансно-бароковий іконостас (1650р.), який є одним із трьох найстаріших іконостасів України.

Переїзд в Івано-Франківськ на обід.(додаткова оплата -100 грн).

Виїзд до Чорторії-. Найцікавіше село Кіцманщини, безумовно, Чорторія. Тут є на що подивитися туристові: замок-палац, дерев’яна церква, лебедині озера… Але, перш за все Чорторія – батьківщина українського кіноактора, сценариста і режисера Івана Васильовича Миколайчука. Його називали обличчям і душею українського поетичного кіно. Жоден українським фільм 60 – 70х років ХХ століття не обходився без його участі. Ось що казав про Миколайчука Сергій Параджанов: «Я не знаю більш національного народного генія… До нього це був Довженко». Виїзд до Чернівців. Розміщення в готелі.

Екскурсія «Чернівці -перлина Європи»:Університет (колишня Резиденція Буковинських митрополитів), Музично-драматичний театр, Вірменська церква ,Міська ратуша,  Кафедральний собор Святого Духа, Миколаївська церква.Обід (дод.оплата).Виїзд до Львова. По дорозі зупинка в селі Погоня. Монастир Успіння Матері Божої . У цьому мальовничому селі серед букових лісів знаходиться відоме на всю Галичину відпустове місце – монастир Успіння Матері Божої. Головною святинею монастиря є чудотворна ікона Матері Божої (XVII ст.), яку здавна називають “Цариця Покуття”. Забава  в ресторані.Ночівля.

2 день.Сніданок.Звільнення номерів .Переїзд до Хотина.Зупинка в Хотинській фортеці.Продовження подорожі. Кам’янець-подільський. Оглядова екскурсія.Виїзд до Львова.

Вартість туру: 1350,00 грн.

У вартість входить: Додатково оплачується:
-автобусні послуги по маршуту; - обіди;
- проживання - 1 ніч; - особисті витрати;
- сніданок;

- вхідні квитки в туристичні об’єкти:

  • церква св. Духа в Рогатині: дорослі - 20 грн.; студенти - 10 грн.; діти - 5 грн.;
  • Чортория - дорослі - 20 грн.; студенти - 10 грн.; діти - 5 грн.;
  • Чернівецький університет (загальний – 45 грн., студенти – 20 грн., учні – 15 грн.);
  • Хотинська фортеця -50 грн (дорослі).25 грн –учні та студенти (при наявності квитка);
- забава в ресторані;  
- екскурсії згідно програми;  
- супровід представника фірми