Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Болгарія

Республіка Болгарія розташована в південно-східній Європі, в північно-східній частині Балканського півострова. Північна частина країни граничить з Румунією, південна - з Турецькою і Грецькою Республіками, західна - з Сербією і Македонією, східна омивається Чорним морем. Для Чорноморського узбережжя Болгарії характерна широка пляжна смуга, що переривається прямовисними скелями. Головні річки Болгарії - Дунай, Іськир, Тунджа, Маріца, Янтра.

Відпочинок в Болгарії — це тепле море і засніжені гори; пісчані пляжі і гірськолижні курорти; ароматні вина і неймовірна національна кухня. 11 болгарських пляжів сьогодні вважаються одними із найчистіших в Європі і отримали міжнарожний екологічний “знак якості” - “Голубий прапор”. Недаремно курорти Чорного моря такі популярні своїми пляжами і кліматичними умовами. Низькі ціни на відпочинок в Болгарії приваблюють на місцеві курорти безліч туристів із Західної Європи.

Відмінною рисою Болгарії є можливість цікавого й повноцінного відпочинку з дітьми. Тут є багато зелені й парків, де можна сховатися від палючого сонця, дитячий парк атракціонів, водні дитячі гірки, дитячі дискотеки, а ще насичена культурна програма, літні міжнародні дитячі фестивалі й конкурси.

Молоді також сподобається відпочивати в сонячній Болгарії. Молодим і активним гостям, болгарські курорти пропонують найрізноманітніші розваги: нічні бари й дискотеки, шоу-програми й казино. Любителі активного відпочинку будуть задоволені різноманіттям морськимх видів спорту, водними гірками, басейнами, верхововою їздою, міні-гольфом.