Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Сонячний берег

Курорт Сонячний берег — найбільший курорт Болгарії, розташований в 35 км.від Бургаса. Курортна зона Сонячного берега розташована вздовж узбережжя, відокремлена від залізничних і шосейних магістралей, від промислової інфраструктури, і як наслідок — екологічна чистота курорту, яка вважеється однією з найкращих в Болгарії. Навіть в середині курорту курсуює місцевий транспорт який не забруднює повітря, а саме міні- поїзди, велорікші і велосипеди.

Пляж курорту простягнувся майже на 5 км. і вкритий чистим дрібним піском, де місцями утворюються живописні дюни.Середня температура повітря на Сонячному березі влітку +28 С, а води +24 С. Змішана хвойно-листова рослинність,яка оточує курорт, утворює унікальний мікроклімат.

Сонячний берег – курорт, який найбільш динамічно розвивається. Тут будуються і реконструюються безліч готелів, ресторанів, розважальних закладів та інших об'єктів інфраструктури. Курорт створив унікальні умови для інвестиційної діяльності, у зв'язку з чим, темпи розвитку Сонячного берега сильно зросли.

Сонячний берег можна рекомендувати як прихильникам активного відпочинку та молоді, так і для сімейного відпочинку з дітьми. Вдале розташування курорту надає туристам прекрасні можливості для відпочинку і екскурсій. В західній частині курорту розміщений аквапарк.Комплекс відповідає всім сучасним міркам безпеки і технологічним стандартам і задовільнить смаки найвибагливіших туристів.

Созополь

Созополь — один із древніх грецьких поселень на берегах Чорного моря, розташований в 70 км. південніше курорту Сонячний Берег і в 45 км. від аеропорту Бургас.Колись тут існувала давньогрецька колонія, відома як “Аполонія Понтіка” і отримала свою назву на честь Аполона, покровителя мореплавців.

Созополь поділений на дві частини.”Старе” місто розташоване на півострові і “Нове”, або ще як його називають “Харманіте”, де колись зосереджувалось багато млинів, з яких тільки один зберігся до сьогоднішнього дня. Стара частина курорту — вважається заповідником під егідою ЮНЕСКО. Протягом багатьох десятиліть маленькі, вузенькі вулички Созополя приваблювали художників і письменників. Стару і Нову частини розділяє зелений парк. Туристів приваблює сюди два тихих, гарних пляжів з золотистим піском - один в закритій затоці, другий,більший, - простягається на південь від міста.

В Созополі полюбляють відпочивати аристи, поети, художники, творча болгарська інтелігенція. На початку вересня тут традиційно проводиться фестиваль мистецтв під назвою “Аполонія”.

Десятки ресторанів, барів, бістро, кав'ярень, піцерій і клубів Созополя працюють вдень і вночі. Приватні готелі, котеджі, апартаменти дають можливість комфортно і недорого відпочити в невимушеній і приємній обстановці.Созополь — туристичний центр, який приваблює жарким сонцем, морем і неповторною історією!

Поморіє

Невелике курортне містечко розташоване на півострові, в 10 км. від Несебра і Сонячного Берега. Засноване в 5 ст. до н.е.як грецька колонія на Чорономорському узбережжі під іменем Анхіало,що означає “біля солі”.Поморіє зберігає історичні пам'ятники, залишені фракійцями, римлянами, візантійцями, хрестоносцями і турками – османами.

Велику популярність містечку принесли лікувальні грязі лиманів та озер, в оточенні яких знаходиться Поморіє.Сьогодні в санаторіях і бальнео-центрах курорту круглорічно відпочивають і лікуються люди, які страждають серцево-судинними, шкірними і гінекологічними захворюваннями.

В Поморіє м'який морський клімат, насичене озоном повітря.Берег пісчаний і простягається на 7 км., спуск в воду пологий, тому курорт ідеально підходить для відпочинку з дітьми.

Родзинкою курорту вважається бальнео-готель “Поморіє” - унікальний лікувально-оздоровчий комплекс, в якому знаходиться найбільший на чорноморському узбережжі Болгарія СПА – ценнтр.

Несебр

Несебр - один із найколоритніших і найпривабливіших курортів богарського узбережжя, який знаходиться неподалік курорту Сонячний Берег. Це місто- музей під відкритим небом, де пам'ятники історії і архітектури знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Курорт розташований на півострові і поділений на дві частини — Старе і Нове міста. Розміри півострова маленькі: довжина — 850 метрів, а ширина — всього 300 метрів.

До сьогоднішнього дня Несебр зберіг свій старовинний вигляд: всі будинки на півострові двоповерхові — низ - кам'яний, а верх — дерев'яний. Місто оточене оборонними мурами. На цьому маленькому півострові збереглись 11 церков,серед яких зустрічаються як візантійські, так і старовинні болгарські.Також тут є етнографічний та археологічний музеї,маленькі магазинчики з традиційною болгарською керамікою, трояндовим маслом, сувенірами. Пляж зовсім маленький,тому туристи облюбували для відпочинку нову частину міста.

В Новому Несебрі розташовані комфортні котеджі та приватні готелі. Тут є безліч кафе, бістро, ресторанчиків, магазинів, дискотек.До Луна-парку і аквапарку курсують безкоштовні автобуси. Територія і пляж Нового Несебра плавно переходять в курорт Сонячний Берег.

Кранево

Курортне містечко Кранево розташоване на північному узбережжі Болгарії між курортними комплексами Албена і Золотими Пісками. Пляжна полоса простягається на 6 км. і має ширину до 100 м. Морське дно пологе, без небезпечних течій і перепадів глибини. На пляжі є декілька пунктів прокату катамаранів, водних мотоциклів, парашутний майданчик. Курорт має добре розвинену інфраструктуру для обслуговування відпочиваючих, багатий вибір ресторанів і кафе різноманітних категорій. Туристам пропонують до уваги екскурсійні та розважальні програми.

Відпочинок в Кранево прийнятний та економний і вважається центром сімейного та молодіжного відпочинку. До ваших послуг широкий вибір ресторанів з розважальними програмами і національеою кухнею. На курорті є також спеціальні табори та кемпінги для дітей і студентів.

В останні роки в Кранево організовують різноманітні виставки художників, проводяться дитячі спортивні свята і змагання. Також Кранево давно славиться властивостями мінеральної води, яка успішно застосовується в лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, шкірних, неврологічних, серцево-судинних, шлункових, нирково-урологічних, обмінно-ендокринних та при інших захворюваннях.