Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Чорногорія

Чорногорія – це вершини Динарських Альп, води Адріатичного моря, реліктові ліси Європи.. Це і гірські озера, оточені квітучими лугами і оливковими деревами, каньони річок Морача і Тара, останній визнаний найбільшим в Європі і знаходиться під охороню ЮНЕСКО. Вишукані мости над прірвами, серд таких Джуржевіч на Тарі, свідчать про постійне прагнення людини долати перешкоди.

Монтенегро – це 290 км.морського узбережжя і 73 км. прекрасних пісчаних і галькових пляжів. Зелені хвойні дерева, акації, кипариси, пальми і все квітуче буйство середземноморської рослинності, спускаючись з крутих вершин назустріч морському прибою, додають скелястим гігантам смарагдово-чорний відтінок.

Серед цієї природної краси узбережжя рідкісними острівцями в коктейлі духмяної флори розсипані невеликі містечка, курортні селища і вілли. Тут гармонійно поєднуються глибока старовина і сучасні комплекси готелів, оригінальні будинки, затишні кафе і ресторани. Тут залишили свій слід в архітектурі і культурі греки і римляни, турки і австрійці, італійці і, звичайно ж, самі чорногорці.

Важко знайти людину, яка не зуміє відшукати в Чорногорії щось близьке для серця, щось що буде вабити та повертати у цю країну безліч разів.

Найвідоміші курорти Чорногорського узбережжя: Герцегнові, Тіват, Котор і Пераст, Бечічі, Святий Стефан, Петровац-на-море, Сутоморе, Бар, Будва. Найпівденніший курорт – Улцінь.

В Чорногорії найцікавіші екскурсійні програми. Необхідно побачити Скадарське озеро і монастир Острог. Прихильникам активного відпочинку пропонується сплав на плотах річки Тари. І звичайно ж, не відмовляйте собі у задоволенні подивитись одну із найкрасивіших бух у світі — Бококоторську - з моря...