Get Adobe Flash player
 • gruzia.jpg
 • vilnius.jpg

Бечічі

 • 54.jpg
 • 64.jpg
Родзинка Бечічі - один з найкрасивіших дрібногалькових пляжів, який навіть отримав Гран-Прі, як найкращий пляж. Довгі піщані пляжі і спокійне море створюють прекрасні умови для спортивних ігор і змагань, в яких головне не перемога, а участь. Бечічі просто ідеальний для дитячого і сімейного відпочинку, але і закохані не відчують себе відчуженими. У місті знаходиться багато невеликих романтичних кафе, в яких ви зможете присвятити час спілкуванню тільки один з одним. Окрім пляжів, радимо пройтися пішки з Бечічі в Будву не через тунель через гору, що відділяє ці два міста, а по серпантину по поверхні гори. Прийдіть сюди на заході - це найкраще романтичне місце в Бечічах!

Будва

Будва - це найбільш переповнений і популярний курорт з великими пляжами і активним нічним життям. Це місто фестивалів і свят, різноманітних культурних подій. Вас зачарує Будва, прикрашена барами, нічними клубами і дивовижними піщаними пляжами. Найпривабливіше в

 • budva_0.jpg
 • photo-budva-1_0.jpg
 • photo-budva-3_0.jpg
 • photo-budva-4_0.jpg
Будві - численні галькові пляжі протяжністю в декілька кілометрів, кращі з яких, : Слов'янський пляж і пляж Могрен - розташовані між буйною рослинністю і морем. Любителі подорожей можуть добратися на човні до острівця Святого Ніколи.

Петровац

Петровац – невелике містечко на березі мальовничої затоки.Тут є все необхідне для сімейного відпочинку. Сам пляж, в основному - покритий дрібною кольоровою галькою. Оточений густими сосновими лісами і маслиновими гаями. Це місце не таке шумне, як Будва, але має усі ознаки, характерні для популярних туристичних центрів. Біля берега моря знаходиться центральна пішохідна вулиця. Тут працюють десятки барів, нічних клубів, ресторанів і літніх кафе з холодним чорногорським вином. У ресторанах курорту ви знайдете не лише національну чорногорську кухню, але також зможете покуштувати страви італійської, грецької і турецької кухні. Увечері вулиця стає багатолюдна. Некваплячись гуляючи по Набережній, ви познайомитесь з великою кількістю історичних пам'яток, у тому числі з розвалинами будівель, що збереглися ще з 3 тисячоліття до н. е.. А якщо відпочинок на місцевому пляжі набридне, то можете відправитися на невеличку екскурсію вздовж узбережжя Будванськой рів’єри.

Рафаїловичі

 • 2861_big_1245744606_5407_0.jpg
 • large_4792_0.jpg
 • rafailovichi_0.jpg
Рафаїловичі – це крихітне селище, розташоване в самому підніжжі гір. Тут затишніше, ніж в Бечичі, хоча трошкии далі від Будви (близько 4-5 кілометрів). Це відмінне місце для тих, хто хоче насолодитися затишною домашньою атмосферою і дивовижною кухнею місцевих рибних ресторанів. Близькість до моря і можливість пройтися пішки по красивому приморському бульвару і потрапити в Будву - усе це притягає сюди велику кількість відпочивальників. Курорт тоне в зелені і кольорах, що перетворює пішохідні прогулянки тут в особливе задоволення. Якщо ви хочете їхати відпочивати з дітьми-підлітками чи вас не бентежить шум відпочиваючих підлітків - то обов'язково розгляньте це місце.

Святий Стефан

 • montenegro_st_stefan_isl_0.jpg
Святий Стефан визнаний найпривабливішим курортом на Адріатиці, розташований 9 км від Будви і сполучений з берегом вузьким піщаним переходом. Навпроти острова - гора, звідки відкривається чудовий вигляд на Святий Стефан. На схилі гори, останніми роками, виросло велике селище, значну частину якого складають міні-готелі і приватні вілли категорій 4 і 5 зірок. Тут сподобається любителям спокійного пляжного відпочинку. Маленьке містечко зберегло свій старовинний характер. Тут дбайливо збережена середньовічна архітектура. Маленькі площі, криві вулички, церкви і будинки зберегли свою самобутність. Це місце відоме своєю красою, комфортом і пляжами. Пісок пляжу рожевого кольору. Св. Стефан повний кам'яних доріжок, сходів, тунелів і тінистих садів - це один з найкрасивіших і відокремлених куточків Монтенегро.