Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Єгипет

Єгипет – мрія більшості туристів, які втомились від нудьги і безкінечного холоду. Єгипет – країна, в якій не буває зими...Мабуть немає іншої такої країни, де так дивно поєднались сучасність та стародавні традиції. Країна пірамід, сфінксів і храмів фараонів, таємничий і могутній Ніл залишать у вашій пам'яті незабутні враження.

Але Єгипет ще й країна, де швидко і бурхливо розвивається туристичний бізнес. Завдяки своєму географічному розташуванню та кліматичним умовам, Египет став улюбленим місцем туристів, оскільки купальний сезон тут триває цілий рік.

Сьогодні Єгипет славиться не тільки цікавими екскурсійними програмами, але і комфортабельним відпочинком на сучасних курортах. Хургада, Шарм-Ель-Шейх, Марса-Алам, Ель-Гуна, Макаді-Бей, Таба, Дахаб, Сафага, Нувейба – ідеальні місця для відпочинку і занять дайвінгом, серфінгом. Червоне море зачаровує своїм підводним світом, а це близько півтора тисячі видів риб, неповторних за своєю яскравою окрасою і 150 різновидів коралів.

Єгипетські курорти займають достойні місця у світових рейтингах. Тут можна вибрати готель на будь-який смак – від економічного варіанту до першокласного 5- ти зіркового!