Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Греція

Греція — країна-музей, родоначальниця стародавніх міфів, де під відкритим небом зібрано безліч пам'яток стародавньої цивілізації: Акрополь, Парфенон, Стародавня Агора, Метеора. В уявленні багатьох тисяч людей Греція асоціюється саме зі своєю культурною спадщиною і великим історичним минулим — архітектурними пам’ятками, міфами стародавньої Греції, з золотим руном, подвигами Геракла і Ахілла.

Греція  країна,  яка знаходиться на  стику  трьох континентів  Азії,  Африки і Європи. Країна, яка омивається  трьома морями  Егейським,  Середземним і Іонічним.  Країна  в якій поєднуються сучасність і античність.  Столиця Греції Афіни — єдина європейська  столиця, єдине місто Європи, в якому сконцентрувались  історичні і культурні течії Сходу, Заходу, Півночі і Півдня.

Греціі належить більше тисячі островів, найбільші з яких  Кріт, Евбея, Родос, Лесбос, Хіос. Греція входить в середземноморську  кліматичну зону,  курортний сезон  тут починається з квітня.  Туристам, які  приїзжають  з  усього світу,  випадає унікальна можливість не тільки відпочити і насолодитись чудовою природою, чистим морем, піщаними пляжами, послугами сучасних готельних комплексів, гостінністю місцевих жителів, але й відчути дух великого минулого цієї надзвичайної країни.

 

Відпочинок на Олімпійській рів'єрі Чартерна програма зі Львова

 

Пропозиція відпочинку в Греції літаком зі Львова