Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Тур в Грузію на 3 дні

 

НОВИНКА!!! 

 

Тур в Грузію на 3 дні

 

 

1    день.


Приліт в Грузію. Зустріч в аеропорту Тбілісі, трансфер в готель, поселення. Екскурсія по Тбілісі протягом 3-4 години, під час якої побачимо Кафедральний Собор Св.Трійці, храм Матехі і памятник засновника Тбілісі — Вахтанга Горгасалі, район північних саун, каньон ботанічного саду та водоспад  Кохання, фортецю Нарікала та храм Св. Миколая, монумент Матері Грузії, центральний проспект міста — Шота Руставеллі з цікавим описом усіх історичних будівель, площу Героїв.

Вільний час.

Повернення у готель. Ночівля.

2 день.

 

Екскурсія в Північну Грузію по маршруту Ананурі — Гудаурі — Казбегі протягом 9-10 год.  Під час екскурсії оглянемо фортецю Ананурі 17 ст., Жинвальське водосховище, яке  було побудоване у 1985 році, гірськолижний курорт Гудаурі, який знаходиться  200 метрів над рівнем моря. Арку Дружби Народів. Хрестовий перевал, висота якого 2300 метрів над р.м.На нас очікує відвідання села Степанцмінда з чудовим видом на гору Казбек, де ми здійснемо підйом на Св. Гору  Гергеті (пішки або на джипах за бажанням туристів за додаткову оплату) та відвідаємо монастирь 14 ст. Св. Трійці на вершині гори Гергеті.

Повернення у Тбілісі. Вільний час. Ночівля.

3 день.

 

Екскурсія у стародавню столицю Грузії — Мцхета протягом 6-7 год., під час якої відвідаємо монастирь Хреста 6 ст.. Кафедральний собор Животворящій  стовп побудований у 1010 році, жіночий монастирь Преображення 12 ст.

Повернення у Тбілісі. Вільний вечір. Ночівля.

4 день.

Трансфер до аеропорту. Повернення в Україну. 

ВАРТІСТЬ ТУРУ : від 345 євро

У вартість входить:

- Трансфер аеропорт-готель-аеропорт;

- Екскурсія по Тбілісі 3-4 год.;

- Дегустація вина;

- Дегустація грузинських солодощів в Мцхета;

- Супровід екскурсовода на транспорті, проживання в готелі 3 ночі

У віртість не входить:

- Авіапереліт;

- Страхування;

- Харчування;

- Особисті витрати. Міський транспорт.