Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Ізраїль

Майже кожна людина прагне відвідати Святу Землю хоча б один раз в житті. І побувавши, хочеться повертатись туди знову і знову!

Ізраїль приваблює людей в силу різних причин. Для одних — це теплий, сонячний клімат, для інших — розмаїття ландшафту та цікавих місць : історичних, релігійних,а когось зачаровує контраст між старовинним і сучасним. Сприятливий клімат, гори і три моря, а також велика кількість сонячних днів відкривають широкі можливості для пляжного відпочинку і лікувальних програм. Але абсллютно для всіх Ізраїль має особливу атмосферу і цікаву собливість притягувати людей з усіх куточків світу, яка перетворює кожну поїхдку на пам'ятну подію.

Історія Святої Землі немає аналогу на нашій планеті. Земля обітована однаково священна як для християн, мусульман, іудеїв. Сьогодні Ізраїль — це сучасна країна, яка поєднує багату, яскраву історію з розвиненою інфраструктурою, що задовільняє смаки і потреби будь-якого туриста. Вас зустрінуть розкішні пляжі, велелюдні міста, природні заповідники, оздоровчі курорти, релігійні храми, торгівельні центри, екзотичні ринки, поселення худоджників, концерти у парках.

Пізнавати Ізраїль можна безкінечно. Але почати слід з Єрусалиму і обов'язково відвідати Мертве море,Ейлат, Хайфу, історичний парк в Кейсарії, Гаіллею.

Ізраїль омивають води Середземного, Червоного і Мертвого морів. Межує з Єгиптом на Заході, з Сирією та Йорданією на Сході та Ліваном на Півночі. Впоперек, від Середземного моря на Заході до Мертвого моря на Сході, країну можна перетнути на автомобілі за 90 хвилин. А поїздка від найпівнічнішої Метули до найпівденнішого міста Ейлат триває близько дев'яти годин.

Клімат в Ізраїлі різноманітний — від помірного до тропічного, з великою кількістю сонячних днів на рік. Існує два виразно виражених сезони: дощовий зимовий ( з листопада по травень ) і сухий літній — решта шість місяців. Регіональні кліматичні умови значно відрізняються: вологе літо і м'яка зима в приморській смузі; сухе літо і помірно холодна зима в гористій місцевості; спекотне сухе літо з м'якою зимою у Йорданській долині і клімат напівпустелі в Негеві.