Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Хорватія

Хорватія — це найчистіше море, різноманітні пляжі, багато з яких відмічені голубим прапором ЮНЕСКО та розваги на будь-який смак...

Це острови з легендами. 1182 острова ... Чи можливо таке? Берег рваний, порізаний бухтами, затоками, лагунами, фіордами. А божевільної синяви вода в них прогрівається мало не до кипіння. Майже кожен обжитий острів знаменитий своєю легендою.

Малахітовий море, не просто синьо-блакитне (ніяк не можна зрозуміти, що в чому відбивається: небо у воді чи вода в небі), а з якоюсь прозеленню. Масивні фортечні стіни і гірські монастирі - ще один обов'язковий атрибут хорватського пейзажу.

Стисле в жмені містечко, обнесене товстезними кріпосними стінами де чемно-туляться один до одного будиночки на невеликому просторі. Вузенькі, мощені кругляком вулички розділяють їх - ніби скибочками і несподівано виводять до моря, на майже венеціанську набережну, де товпляться туристи і миготять голуби.

Присівши в кав'ярні на березі (кава тут дуже хороша) або пізно увечері зайшовши в кафе на центральній площі, замовили пляшку "Ожуйского" (пива) або полуницю з вершками, відчуваєш себе блаженно, навколо - люди живуть, земля крутиться, і хочеться, щоб це продовжувалося вічно.

Хорватія відкриває широкі можливості для прихильників активного відпочинку і цінителів пам'яток. Красиві хребти Динарских гір надають певний шарм частині Середньої і Південної Далмації. А нескінченні ліси, які тягнуться в цій місцевості уздовж усього узбережжя, додають таємничості в загальну картину. Країна по праву може гордиться багатою історією і культурою. Прихильників активного відпочинку в Хорватії чекає цікава програма, що включає рафтінг, піші походи по національних парках, катання на яхтах, гра в гольф, і дайвінг. Також тут можна покататися на повітряних кулях і пострибати з парашутом. У Хорватії створені усі умови для відмінного пляжного відпочинку і занять водними видами спорту - віндсерфінгом і вітрильним спортом. Приїхавши в цю країну, ви без візових формальностей зможете відвідати також Італію і Чорногорію, урізноманітнивши, таким чином, свою відпустка новими враженнями. Якщо до усього вищепереліченого додати дивовижну за своєю різноманітністю хорватську кухню і природжену гостинність, то для багатьох з нас питання - куди поїхати у відпустку - вирішиться само собою! Найбільш популярними серед туристів курортами на Адріатичному узбережжі Хорватії є Дубровнік, Пореч, Брела і Спліт.