Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Біоград на Мору

  • biolrad na mory.jpeg
 Біоград - відомий туристичний центр з великими традиціями. Перші туристи тут з'явилися в період між двома світовими війнами. У 1935 р. в місті був побудований перший готель для курортників, сьогодні готель Ілларія. Біоград розташований на узбережжі Пашманскої протоки Андріатичного моря, що відділяє материк від острова Пашман. Місто знаходиться на півострові між двома невеликими бухтами - Соліне (Soline) на півдні і Бошане (Bošane) на півночі. Прямо навпроти міста в Пашманскій протоці розташовані два маленькі острівці - Планац і Свята Катаріна. У Біограді знаходиться найбільший тенісний центр в цій частині Хорватії: 20 тенісних кортів, у тому числі і освітлених, розташовано уздовж лінії пляжів. Окрім тенісного спорту, Біоград відомий своїми морськими і навігаційними школами і вітрильними регатами.

Шибенік

  • sibenik_photo_big.jpg
Шибенік розташований в самому центрі Адріатичного узбережжя Хорватії, в гирлі річки Krka. Шибенік - це місто, якому близько 1000 років. Він відомий у світі через кафедральний собор, якому в європейської архітектури належить особливе місце. Зараз тут можна побачити пам'ятники історії : фортеці, що добре збереглися, і вали, вузькі кам'яні вулиці і східці. Церкви, театри, площі і маленькі вузькі вулички міста, виконані у Венеціанському стилі, відбивають багато епох розвитку мистецтва. Особливу чарівність атмосфера міста Шибенік набуває під час Інтеранціонального фестивалю дітей, який проходить кожного літа. Крім того містечко має чудове розташуванню (місто знаходиться одночасно на морі, річці і озері).

Брела

  • brela.jpeg
 Невелике містечко Брела, з населенням всього 1500 чоловік, знаменитий своїм унікальним гальковим пляжем "Punta Rata", протяжність якого складає декілька кілометрів. Головними особливостями цього пляжу є дуже дрібна галька і величезна кількість сосен, що підступають практично до самої кромки морського прибою. Курорт Брела вважається одним з кращих на усій Адріатиці. Чистісіньке море з прозорістю води до 50 метрів, красиві гірські відроги Динарских Альп, чудовий клімат дозволили Брелі завоювати перше місце за популярністю серед усіх курортів Хорватії за підсумками попередніх сезонів!

Цріквеніца

  • zerkvenize.jpeg
Цріквеніца - один із найстаріших і найвідоміших курортів на Адріатичному узбережжі. Вона відома через м'ягкий клімат, безліч зелені, карнавалів, туризму який почався розвиватися більше ста років тому. Цріквеніца - невелике містечко, але досить протяжне, оскільки вулиці розташовані уздовж гірського схилу паралельно Моріл. Будиночки доглянуті, при більшості є маленький садок, на самих вулицях дерева - і, відповідно, тіні немає. Море в Цріквеніца ясно-блакитного кольору, вода дуже прозора. Дно - кам'янисте, є ділянки з галькою. Температура повітря, якщо вірити табличці на пляжі +30-31С, води - +25С.

Цавтат

  • plat_photo_big_0.jpg
Цавтат - одне з найвідоміших курортних містечок Хорватії, розташований 20 км на південь від Дубровніка на живописному півострові, що потопає в зелені. Є небагато місць, де можна так, як тут, відчути гармонію навколишнього світу, ласкаве і ніжне море, де архітектура древніх віків поєднується з сучасністю. Живописні доріжки для прогулянок уздовж моря протяжністю 7 км. Безліч пляжів і реконструйованих готелів серед квітучих садів - усе це робить Цавтат одним з найпопулярніших туристичних центрів Адріатики. У цьому курортному місті багато ресторанчиків і кав'ярень на будь-який смак. Тут багато можливостей для заняття спортом : дайвінг, рибалка, теніс, катання на велосипедах. Пляжі в Цавтаті на будь-який смак: є галькові, є бетонні платформи, обладнані сходинками для спуску в море, в деяких місцях можна купатися із скель і каменів. У Цавтаті немає великих дискотек, його не можна назвати шумним курортом, він швидше романтичний і спокійний.