Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Різдвяні самоцвіти Закарпаття

 

 

Плай-водоспад Шипіт-о.Синєвир-Міжгіря-Іза-Вечорниці-замок Паланок-Чинадієво

Дати виїзду: 05.01.22-07.01.22

1-й (05.01.2022р.)

середа

6.00 -  виїзд зі Львова.

По дорозі зупинка на сніданок (факультативно).

При бажанні, в с. Плавє, можна піднятися на гору крісельним витягом в гірськолижному комплексі «Плай» (вх.кв.на витях за дод.плату).

Переїзд у с.Пилипець – високогірне село, яке розташоване на висоті 700-750 м  над рівнем моря. Через село течуть річка Плошанка, потоки Пилипчик та Студений. Пилипець вперше згадується в письмових джерелах в 1463 році, але тоді він мав назву Верпелепець. За легендою, назва походить від засновника Пилипця, вівчаря Пилипа з наголосом на першому складі. Пилипець входить в трійку найбільших сіл Міжгір`я.

Водоспад Ши́піт  (30 грн./ос.., студенти , діти до 7-16р.- 15 грн., діти до 7р.- безкоштовно)— чудо природи в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, при підніжжі гори Гемби. Розташований у глибокій ущелині річки Пилипець (притока Репинки, басейн Тиси), у межах Міжгірського району Закарпатської  області.  Вода спадає численними живописними каскадами, чаруючи погляди туристів. Свій початок струмок бере на високих Боржавських полонинах, звідки по глибокій ущелині несе нам свіжість і прохолоду.

Обід (факультативно – 150 грн.)

При бажанні можна піднятися на гору Маковицю (вх.кв.на витях за дод.плату-100грн./ос.)

При умові сприятливої погоди та якщо дозволить час, піший похід до озера Синевир (вхід на територію парку за дод.плату: дор. - 30грн., діти - 15грн.) - є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів,  середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 22-24 м. Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1—2 метри озера.

Озеро утворилося в результаті потужного зсуву, спричиненого землетрусом близько 10 тисяч років тому. На висоті 989 м гірські кам`янисті породи стали на шляху швидкого струмка, утворивши греблю і повністю перегородивши вузьку долину. Улоговина, що при цьому виникла, заповнилася водою трьох гірських струмків.

Переїзд до готелю. Поселення.

Ночівля.

2-й (06.01.2022р.)

четвер

Сніданок. Відвідування термального комплексу «Жайворонок» в Берегово (новий термальний басейн "Жайворонок" у Берегові, вх..квитки на 2 год. за дод.плату: дор.- 220 грн,  діти від 120 до 150 см - 110 грн, діти до 120 см - безкоштовно, оренда шафки - 30 грн.).

Переїзд у м.Іза. Ізу вважають столицею лозоплетіння  на Закарпатті. Зародився цей промисел в кінці XIX століття. Проїжджаючи центральною вулицею села майже біля кожної хати можна побачити справжні витвори мистецтва із лози: столи, стільці, крісла-гойдалки, етажерки, тумбочки, вази...

Огляд фермерського господарства ОСГ «Бараново». Дегустація сиру (дор.- 70 грн., діти –40грн.) багато видів сиру, напої на вибір: вино, чай, кава, узвар, йогурт, кефір. Ознайомлення із виробництвом сиру.

Вільний час.                  

18.00 - Відвідування СВЯТВЕЧОРА (за дод.плату: ціну уточнювати) -  Зустрічає Вас газдиня біля воріт із частуванням. Вам розкажуть оповідь про опришків – закарпатських  «Робін Гудів», Мукачівський замок,  про пушку, яку змайстрував опришок Питня та про саму колибу, яка збудована  так само як сотні років  тому із дерева, заліза та каменю. Вас запросять в колибу до столу навколо ватри, яка горить посередині колиби, подадуть смачну СВЯТУ ВЕЧЕРЮ (12 страв). Ви станете учасником даного дійства та ознайомитеся із звичаями цього краю. На Вас чекають "ворон" та багато незабутніх вражень. Бронюється та оплачується разом з туром!!!

Повернення до готелю.  Ночівля.

3-й (07.01.2022р.)

п'ятниця

Христос народився!!!

Ранній сніданок. Виселення. Переїзд в Мукачево. Мукачево - місто, яке виникло на перехресті історично сформованих торгових шляхів, поєднує в собі різновид культур, традицій. Назва міста походить від угорського слова «munkás», що означає «працьовитий» або «працівник». Понад 1100 років минуло з часу першої  письмової згадки про місто. В літописі Аноніма «Діяння угорців» зазначено про перехід 896 року угорського вождя Алмоша (Арпада) через Карпати й захоплення Мукачева, де він 40 днів святкував перемогу. Тут залишився Австро-Угорський архітектурний спадок. Міська ратуша із сторічним годинником, каплиця святого Йосипа ХІVст., білий палац князів Ракоці та гордість міста Замок «Паланок», який височить на Замковій горі на вершині 68-ми метрового згаслого вулкану на західній околиці міста (визначна історична памятка ХIV - ХVIII ст.). Ще в давнину замок вважали неприступною фортецею. За володіння ним сперечалися королі і князі. Сьогодні це архітектурно-історична пам`ятка ХIV - ХVIII ст - музей, який милує око багатьом туристам, знаходиться на вершині 68-ти метрового згаслого вулкану на західній околиці міста 

Відвідування найромантичнішого замку на Закарпатті (підлягає уточненню)- замку  «Паланок» (екскурсія-300грн./група, вх.кв.:  дор.- 100 грн.,  діти до 14р.- 50 грн).

Обід (факультативно – 150 грн.).

Якщо дозволить світловий день!!! В 12 км від Мукачево в долині р.Латориця розташоване містечко міського типу Чинадієво, до ХХст. назва якого була  Сент-Міклош (Святий Миколай). Саме тут на території санаторію «Карпати», знаходиться перлина Закарпаття, спадок німецьких графів Шенборнів - замок для полювання із вражаючою архітектурою, в якій гармонійно переплелися неоготика та  ренесанс. Оригінальність його ще в тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 кімнати (кількість тижнів у році) і 12 входів (кількість місяців у році)... (вх.кв.:  дор.- 20 грн.,діти - 15 грн).

Прибуття до Львова. Прощання.

Вартість на особу: 2150 грн

Доплата за одномісний номер – 950 грн.

У вартість входить:

У вартість не входить:

1. Проживання 2 ночі в готелі (2*,3*) в номерах із усіма зручностями;

2. Харчування – 2 сніданки;

3. Транспортне обслуговування згідно програми;

4. Супровід;

5. страхування на дорогу.

1. Вхідні квитки та екскурсії в музеях та  замках.

2. Харчування ( обід, вечеря)

3. Різдвяні вечорниці, дегустації, чани, термали  та витяги

4. Медичне страхування.

Знижки для дітей:
- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, з окремим місцем в автобусі, без окремого місця при проживанні, знижка від загальної вартості туру - 550 грн;
- Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 200 грн.