Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Зустрінь Новий 2019 Рік у Кракові!!!

       
 
 
«Краківська мозаїка»

Новий рік в Кракові

(V.I.Pтур- 15 туристів)

 !!!БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

 

1 день -30.12.2019

05.00 – виїзд зі Львова. Перетин Польського кордону. Прибуття до Кракова.

Оглядова пішохідна екскурсія «Краків – королівське місто».

Місто – дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і звичайно милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того щоб від Барабакану пройтися по Флорианській вулиці до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шахматною забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи , Сукенніци – торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, Маріацький костел – базиліка, у якій знаходиться унікальний дерев’яний готичний вівтар. Екскурсія на Вавельський пагорб: Відвідаєте Королівський замок(X-XIII в.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. Переїзд і поселення в готель. Нічліг.

2 день -31.12.2018 р.

Сніданок.Поїздка у Велічку. Екскурсія в Соляні копальні (дод.25€).Вєлічка, містечко поблизу Кракова, це один із найдавніших центрів розробки кам'яної солі в Європі. Ще з часів середньовіччя це місце носило горду назву Magnum Sal (Wielka Sól) і було джерелом багатства країни. У стародавніх польських землях сіль використовувалася навіть як платіжний засіб (у формі соляного каміння), замінюючи металеві гроші. Сьогодні соляні копальні Вєлічки – це один із найвідоміших і найбільш відвідуваний туристами об'єктів. Повернення до готелю.Вільний час,підготовка до Нового року!!!З НОВИМ РОКОМ!!!Новий рік в ресторані замовляти не обов’язково!!!

3 день -01.01.2019 р.

Пізній сніданок. Вільний день.Найцікавішою атракцією є Різдвяна ярмарка в центрі міста.Ви зможете поласувати смаженими ковбасками,випити горячого вина і зустріти Санта –Клауса.

4 день -02.01.2019р.

Сніданок. Виселення з готелю

Вєлічка, містечко поблизу Кракова, це один із найдавніших центрів розробки кам'яної солі в Європі. Ще з часів середньовіччя це місце носило горду назву Magnum Sal (Wielka Sól) і було джерелом багатства країни. У стародавніх польських землях сіль використовувалася навіть як платіжний засіб (у формі соляного каміння), замінюючи металеві гроші. Сьогодні соляні копальні Вєлічки – це один із найвідоміших і найбільш відвідуваний туристами об'єктів.Повернення на Україну. Прибуття до Львова.

ВАРТІСТЬ ТУРУ (Оплата до 01.11.2018 року):

225€ (готель 4*) 205€(готель 3*) 215€ (готель 4*) 195€(готель 3*)

 (оплата туру проводиться в гривнях по комерційномукурсу)