Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Новий Рік у Закопане 2022

 

Компанійський Новий Рік 2022

ПОЛЬЩА (ЗАКОПАНЕ) 

Виїзд 30.12.2021-03.01.2022

День 1

Переїзд в Закопане – найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжі польських Бескидів. Тут діють багатокілометрові лижні траси, кілька десятків гірськолижних витягів, ковзанки, трампліни. Розміщення в пансіонаті.

Пропонуємо Вам прогулятися серцем містечка Закопане – по вулиці Крупувки, де зосереджене життя міста: ресторани, галереї, магазинчики з сувенірами, дискотеки. Думаємо, що Вам сподобається!

Вечеря. Нічліг.

День 2

Сніданок.

Сьогодні ми їдемо кататись на лижах та санках на Поляну Шимашкову – це один з кращих сучасних гірськолижних комплексів в Закопане і взагалі Польщі. А хто стомився вже від гірських насолод, пропонуємо прогулятись по Крупувкам і відвідати регіональний ринок.

Повернення в готель.

Приготування до зустрічі Нового Року.

Вечеря.

З Новим Роком!!!

День 3

Пізній Сніданок.

Виїзд в Бялку Татранську.

Катання на лижах. Відвідування водного комплексу «Терма Баня»: новий термальний парк в якому і дорослий і дитина відчує море задоволення. http://www.termabialka.pl/Ua (вх. квиток від 13€). Для бажаючих-катання на лижах (тут є 17 трас довжиною від 150 м до 1500 м.

Повернення в пансіонат. Вечеря. Нічліг 

День 4

Сніданок.

Вільний день. Катання на лижах і санках. Пропонуємо відвідати аквапарк розташований в самому сердці Закопане. http://www.aquapark.zakopane.pl/pl/galeria. Вхідний квиток: 2,5 години від 10 є.

Вечеря. Нічліг.

День 5

Сніданок. Звільнення номерів.

Переїзд у Краків.

За додаткову плату пропонуємо :

Групова оглядово-пішохідна екскурсія по старому Кракову і Королівському замку Вавель: Краків зберігає справжню польську самобутність, у ньому на кожному кроці – відображення насиченою подіями польської історії. Королівський замок на Вавелі, місце коронації польських королів – Кафедральний собор, торгові ряди Сукеніци; огляд одного з найстаріших і найпрестижніших навчальних закладів Європи – Ягелонського університету, а також Маріїнський костел. Сюди дійсно варто приїхати!

Вільний час .

Переїзд на Україну. Орієнтовне прибуття до Львова о 23-00 (залежить від перетину кордону).

 Вартість туру 255Є

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: 

  • проїзд автобусом євро класу;
  • підвіз до підйомників;
  • проживання у обраному пансіонаті 4 ночі;
  • харчування: сніданки+вечері;
  • виїзд в Бялку Татранську;
  • супровід керівника групи;

 

КОНТАКТНІ НОМЕРИ:

098 578 49 47

095 310 03 70

(032) 275 11 38