Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Новий Рік у Закопане 2019!!!

 

Компанійський Новий Рік 2019!

Львів – Закопане – Краків – Львів

29.12-02.01.2019

 

 

День 1

06-30 – збір групи на з/д вокзалі м. Львів.07-00 – виїзд зі Львова.

Переїзд в Закопане– найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжі польських Бескидів. Тут діють багатокілометрові лижні траси, кілька десятків гірськолижних витягів, ковзанки, трампліни.Розміщення в пансіонаті.

Пропонуємо Вам прогулятися серцем містечка Закопане – по вулиці Крупувки, де зосереджене життя міста: ресторани, галереї, магазинчики з сувенірами, дискотеки. 

Думаємо, що Вам сподобається!

Вечеря. Нічліг.

День 2

Сніданок. Виїзд в Бялку Татранську. Катання на лижах. Відвідування водного комплексу «Терма Баня»: новий термальний парк в якому і дорослий і дитина відчує море задоволення.http://www.termabialka.pl/Ua (вх. квиток від 13€). Для бажаючих-катання на лижах (тут є 17 трас довжиною від 150 м до 1500 м).

Повернення в пансіонат. Вечеря.Нічліг.

День 3

Сніданок.Сьогодні ми їдемо кататись на лижах та санках наПоляну Шимашкову– це один з кращих сучасних гірськолижних комплексів в Закопане і взагалі Польщі. Він знаходиться на хребті Губалувка. Мрією новачка можна назвати 4-місний крісельний підйомник на відмінно підготовленому, легкому і просторому схилі. Паралельно працює сучасний 6-місний крісельний підйомник. Цей підйомник обладнаний вітрозахисними ковпаками, електронною системою і рухомою стрічкою посадкового перону. А хто стомився вже від гірських насолод, пропонуємо прогулятись по Крупувкам і відвідати регіональний ринок.

Повернення в готель.

Приготування до зустрічі Нового Року. Вечеря.

 З НОВИМ РОКОМ!!!

Нiчлiг.

День 4

Сніданок. Вільний день. Катання на лижах і санках. Пропонуємо відвідати аквапарк розташований в самому сердці Закопане. http://www.aquapark.zakopane.pl/pl/galeria. Вхідний квиток: 2,5 години від 10 є.

Вечеря. Нічліг.

День 5

Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд у Краків. Оглядова екскурсія вуличками старого міста: Бастіон Барбакан, Флоріанська Арка, Площа Ринок, торгові ряди Сукенніце, Маріацький костел*, Кафедральний собор*. Відвідаємо музей «Підземелля Ринку» – тут ти практично «доторкнешся до історії» Кракова (вхідний квиток від 7 Євро). На Вавельському пагорбі, Ви матимете змогу відвідати Королівський замок (X-XIII в.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів – меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Це неповторне місто, створене поколіннями майстрів і артистів середньовіччя, ренесансу, бароко і модерну. Сюди дійсно варто приїхати! Переїзд на Україну. Орієнтовне прибуття до Львова о 22-00 – 23-00 (залежить від перетину кордону).

 

Вартість туру:

Проживання

Харчування

Дорослий

Діти до 12 р. 

з двома дорослими

Пансіонат "DOM HALNY"

HB

215 євро

190 євро

Пансіонат "ANNA GAL"

HB

245 євро

205 євро

Пансіонат "Malgożata"

HB

200 євро

180 євро

 

У вартість туру входить:

Додатково оплачується:

- Проїзд автобусом євро класу;

- Проживання в обраному пансіонаті 4 ночі;

- Харчування: сніданки+вечері;

- Трансфер до підйомників;

- Виїзд в Бялку Татранську;

- Оглядова екскурсія по Кракову;

- Супровід керівника групи;

- Послуги турфірми;

Консульський збір – 35 € + 22€ ППВА. (якщо відсутній біометричний паспорт);

- Медичне страхування( гірськолижне);

- Вхідні квитки в об‘єкти відвідування;

- Факультативні програми;

- Додаткове харчування (обіди);

- SKI pass;

- Особисті витрати;

- Проїзд у громадському транспорті;

- Новорічна вечеря ( від 40є).