Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Новий 2018 рік в Хайдусобосло

 

  • 3.jpg
  • 5.gif
  • 6.gif
  • happy-new-year-640x480.jpg

 

 

 УГОРЩИНА НОВОРІЧНИЙ ТУР

SPA в ХАЙДУСОБОСЛО

ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ!

Хайдусобосло – відомий угорський термальний курорт, відкритий внаслідок пошуку нафти у 1925 році. Курорт пропонує гостям незабутній відпочинок на термальних водах з широким спектром процедур в закритих і відкритих басейнах. Купання в термальних водах температурою 25-38° С використовується не тільки для задоволення, а і для лікування. Вуглецево- содова вода відрізняється високим вмістом солі, соди, йоду, брому, фтору, заліза, марганцю. В складі води понад 20 розчинних мінералів, серед яких і бітум, який разом з йодом надає воді темно коричневий колір. 

ДЕНЬ 1 (29.12.2017р.)

Екскурсійна програма “Зустріч з середньовічним Львовом”. Вечірній виїзд зі Львова . Перетин українсько-угорського кордону.

ДЕНЬ 2 (30.12.2017р.)
Прибуття в місто Хайдусобосло. Поселення. Відвідування найбільшого купального комплексу Європи HUNGAROSPA( hungarospa.hu) та критого водно-розважального парку Аква Палас. Вечір знайомств в кафе.

ДЕНЬ 3 (31.12.2017р.)
Відвідування термальних джерел. Для бажаючих пропонуємо поїздку в місто Дебрецен — південну столицю Угорщини та друге за величиною місто країни, де є можливість відвідати водний парк „Аквактікум” ( 9 басейнів, печери, джакузі, водоспади, сауна, солярій та водні гірки ), також до ваших послуг торговельний центр „Плаза”, де є великий вибір новорічних сувенірів. Повернення в Хайдусобосло. Підготовка до зустрічі НОВОГО РОКУ!

З НОВИМ 2018 РОКОМ, ДРУЗІ!!!

ДЕНЬ 4 (01.01.2018 р.)

Відпочинок на термальних джерелах.

ДЕНЬ 5 (02.01.2018р.)

Звільнення номерів.Відвідування купалень. Переїзд в Токай – місто, де народилось королівське вино „Токай”, місто-улюбленець всіх туристів. Відвідування винного погребу, де гостинні господарі  відкриють таємницю  виготовлення всесвітньо відомих токайських вин ( факультативно! ). У Вас буде можливість скуштувати угорський гуляш, продегустувати та придбати різні сорти вин. Повернення на Україну.

Вартість туру: 135 Євро 

 

Оплата здійснюється в гривнях по комерційному курсу туроператора на день оплати!