Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

SPA вихідні в Угорщині

  • i (2).jpg
  • i.jpg
  • szilva_3.jpg
 

ГАРЯЧИЙ ТУР ЦІЄЇ ОСЕНІ!!!

СПА вихідні в Угорщині

Дати туру15.09.2017р., 22.09.2017р.,

06.10.2017р., 20.10.2017р. 03.11.2017р.,

17.11.2017р.15.12.2017р.

День 1

06.00 Виїзд зі Львова. Переїзд через кордон. Прибуття в містечко Вашарошнамень. Розміщення в СПА готелі , весь стиль якого повністю пронизаний мисливським духом та любов’ю до природи. Стандартні номери виконані з використанням натуральних матеріалів, але оформлені в сучасному стилі, і лише в прихованій формі можна знайти в них мисливські мотиви. Покращені номери і апартаменти оформлені в індивідуальному стилі, кожен з яких має незвичайну назву, яка знаходить своє відображення як в атмосфері, так і в дизайні, створюючи повністю автентичне середовище для відвідувачів. Готель пропонує послуги велнес-відділення для тих відвідувачів, які бажають розслабитися та відпочити: плавальний басейн • дитячий басейн • басейн для малечі • джакузі • фінська сауна • інфрачервона сауна • соляна кабіна • парова кабіна • солярій • масажне ліжко • місце відпочинку

Отже, після поселення - відпочинок на термалах «Szilva», де термальна вода надходить з глибини 700 метрів. Температура 45С. В склад води входить карбонат лужного металу, водню, хлорид натрію і сульфат в великих кількостях.

Вечеря. Нічліг.

День 2

Сніданок . Відпочинок в термалах. Факультативно (15Є) пропонуємо відвідати найвідоміший дегустаційний заклад Угорщини - Погреби «Ракоці» в містечку Токай, які з’явились ще у ХV ст. та носять назву одного з їх господарів княжої сім’ї Ракоці. Тут можна скуштувати 6 сортів місцевого вина, відомих на весь світ. Токайське «Асу» - вино королів, яке полюбляв пити ще Петро I , а прогулянка по містечку ознайомить Вас з архітектурними цінностями, такими, як палац князя Ракоці, міська Ратуша, будівля старої синагоги, палац Януша Шаполаї. Переїзд в м. Ніредьгаза– місто басейнів та музеїв. Купальні Ніредьгаза –Шоштофюрде розташовані за 4 км від міста, у зеленій зоні. Завдяки солончавому озері цей курорт понад 300 років є улюбленим місцем відпочинку та купання. (вхідний квиток-12 Євро). Осінню 2005 року тут відрився найсучасніший аквапарк «Акваріус», в якому знайдуться розваги, як для дорослих так і для дітей. Повернення в готель . Вечеря.Нічліг.

День 3

Сніданок . Відпочинок в термалах. Факультативно відвідати найбільш значиме паломницьке місце-Марія Повч (7 Євро). Понад 300 років Марія Повч є одним з найбільш значимих паломницьких місць історичної Угорщини. В церкві св. Михаїла знаходиться чудотворна ікона Божої Матері . З часу написання ікони було три сльозіння у 1696, 1715, 1905 роках. Починаючи з першого сльозіння греко-католицький храм в Повчі невпинно притягує до себе спраглих до духовного поновлення зцілення душі і тіла паломників. Відпочинок у термальних купальнях в оздоровчому комплексі Sárkany в місті Нірбатор ( вартість – орієнтовно 190 грн, тривалість – 3 години).

16.00 Виїзд до Львова. Орієнтовне прибуття 21.00.

Вартість туру з особи при розміщенні в DBL (стандарті)

 -110 Євро+300 грн.

 

У вартість входить: У вартість не входить:
- проїзд автобусом(мікроавтобусом) - туристичний податок 1,5 євро/доба
- супровід керівника - факультативна екскурсія 15 євро
- проживання в готелі у вибраному номері - вхідний квиток в погреби(10 євро)
- напівпансіон, куди входить сніданок і вечеря з двох страв A'la carte -вхідний квиток в термали "Szilva" (дорослі-150 грн., студенти і пенсіонери-110 грн.
- необмежене відвідування велнес-відділення - медичне страхування
- безкоштовний огляд постійної мисливської виставки - консульський збір 35 євро+100 грн.
- 1 купон на харчування, який дає 10% знижку в разі замовлення страв понад меню напівпансіонату