Get Adobe Flash player
 • gruzia.jpg
 • vilnius.jpg

Готель “Валентина” смт.Східниця

 • 1.JPG
 • 2.JPG
 • 3.jpg
 • 4.JPG
 • 5.JPG
 • 6.JPG
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg

Бальнеологічний курорт “СХІДНИЦЯ” розташований в мальовничій долині, оточеній гірськими пасмами Карпат на висоті 600 метрів над рівнем моря. Перші спогади про це карпатське поселення відноситься до Х-ХІ ст. В кінці 50-х років ХХ ст. інженер-еколог Омелян Стоцький відкрив унікальні Східницькі мінеральні води, які не мають аналогів у Європі. Особливого значення джерела Східниці набули після Чорнобильської катастрофи. Східниця приваблює в будь-яку пору року. Настояне на травах, на чар-зіллі смерекових і соснових борів гірське повітря оздоровчо впливає на людський організм.

Унікальність курорту Східниця в тому, що на одній, порівняно невеликій території, зосереджені різні типи лікувальних вод: слабо мінералізовані – типу “Нафтуся”, з розчинними органічними речовинами в кількості 10-30 мг./л., залізисті мінеральні води з вмістом заліза від 20 до 70 мг/л, унікальні лужні ( “Східницька содова”) мінеральні води типу “Боржомі”. Крім них родовище володіє мінеральними прородньо-столовими водами.

Приватний готель „ВАЛЕНТИНА”– це невеличкий, по-домашньому затишний, та один з найсучасніших пансіонатів в центрі курорту Східниця. До послуг відпочиваючих триповерховий будиночок із 9-ма затишними, зручними номерами, облаштованими за вимогами європейських стандартів. Комфортабельні кімнати з усіма зручностями, сучасні ванні кімнати (обладнані найновішою сантехнікою, з цілодобовим водопостачанням холодної та гарячої води), сателітне телебачення, приємна музика, смачна українська кухня, теплота та дружелюбність обслуговуючого персоналу принесе задоволення туристам з найвибагливішим смаком. А також дерев'яний зруб із сауною ( кімната відпочинку, кабінет масажу, на другому поверсі 4 одномісних та 1 двомісний номер ). Забезпечуємо стоянкою автомобілів. Конфіденційність.

На першому поверсі знаходиться хол, адміністрація, зал для прийому їжі, кухня, а також один номер (двомісний). Другий поверх: три “Напів-люкси”, один “Люкс”(двокімнатний). Третій поверх: один “Люкс”(двокімнатний), три двомісних номера. Опис номерів: “Люкс” (двокімнатний номер): 1 кімната – спальня з “французьким” ліжком, шафа, санвузол, душ, коридор з гардеробною, 2 кімната – диван, журнальний столик, торшер, телевізор. “Напів-люкс”(однокімнатний): 22-28 м2, в кімнаті – французьке ліжко, диван, журнальний столик, телевізор, настільна лампа, шафа, санвузол, душ. Двомісний номер: 2 ліжка (односпальні), шафа, журнальний столик, телевізор, санвузол, душ.

Під час відпочинку організовують екскурсії. В зимовий період для гірськолижників організовуються виїзди до бугельних підйомників. 

Прейскурант цін на проживання  та  харчування в готелі “Валентина” смт.Східниця  

Номери в корпусі

Ціна за номер

 

Двомісний "Люкс" (балкон) 

1200 грн.

Двомісний "Люкс"(без балкону) 

1100 грн.

Двомісний "Напівлюкс"

950 грн.

Двомісний  стандарт

850 грн.

Одномісний

 

Номери в дерев'яному котеджі

 

Двомісний

800 грн.

Одномісний з вигодами

350 грн.

Одномісний з частковими вигодами (туалет, умивальник )

 

Одномісний з частковими вигодами (умивальник) на 1 поверсі

 

  **Додаткове місце - 150 грн.(з дворазовим харчуванням), 170 грн. ( з триразовим харчуванням)

 * Діти до 3 років - безкоштовно без надання додатковоо місця і харчування, від 3 до 8 років  - 100 грн. (з дворазовим харчуванням),  120 грн. (з триразовим харчуванням).