Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Про Нас

Туристичний оператор “САВАНА” створений в 1999 році колективом ентузіастів, закоханих в туризм, яких притягують далекі дороги та нові цікаві відкриття.Протягом багатьох років агенція завойовувала високу довіру серед вибагливих клієнтів та прискіпливих партнерів, як на Україні, так і далеко за її межами. Ми шануємо всіх, хто співпрацює з нами і завжди раді зустрічі з вами, наші улюблені клієнти і надійні партнери. Ви і самі зможете  переконатись в цьому, ставши нашим постійним  туристом, партнером, другом.

З дня заснування нашої компанії, ми намагаємось вдосконалювати систему обслуговування і розширюємо спектр послуг, для того, щоб задовільнити прихильність найвибагливіших туристів.

Індивідуальний підхід до кожного туриста з урахуванням характеру, настрою та побажання кожного — цього принципу дотримується весь колектив компанії “САВАНА”. Наша команда створює всі необхідні умови щоб забезпечити нашим клієнтам обслуговування вищого рівня.
Ви любите відпочивати комфортно в компанії друзів, всією сім'єю чи індивідуально?Ви любите, коли до Вас уважні та доброзичливі? Ми допоможемо приємно та без турбот провести Ваш відпочинок протягом цілого року.

Ми пропонуємо активний та сімейний відпочинок в екологічно чистих районах Карпат, поїздки в екзотичні країни, романтичний відпочинок, активний зимовий відпочинок,а також лікування на всесвітньо відомих  курортах.    

Спеціалісти нашої туристичної фірми допоможуть в організації сімейного, групового, дитячого та індивідуального відпочинку, організують за бажанням клієнта ексклюзивну програму, індивідуальні маршрути будь-якої складності.

Особлива увага надається наймолодшим туристам.

Сьогодні фірма “САВАНА” - авторитетна фірма по виїзному та внутрішньому туризму. Наші досвідчені менеджери, закохані в свою справу, створюють найзручніші умови для всіх, хто приїжджає в наше місто.

Ми вдячні тим, хто продовжує співпрацювати з нашою туристичною фірмою і маємо надію на довгострокові відносини та частіші  зустрічі в нашому стародавньому місті Львові.