Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Львів за один день

 

Львів – місто з багатою історією і колоритними традиціями. Це самий справжній культурно-історичний центр західної України, місце яке заворожує й зачаровує з перших хвилин перебування в ньому.

 

Програма туру “Львів за один день”

  Пішохідна екскурсія на один день

  •  зустріч групи на вокзалі
  • Пішохідна екскурсія містом, під час якої Ви почуєте історію 750-річного Львова. Побуваєте на оглядовому майданчику парку „Високий Замок”  і у Вас буде можливість побачити Львів  з висоти пташиного польоту.  Екскурсія по історичній частині міста -  ансамбль площі Ринок -  перлини епохи Відродження. Міська Ратуша, Латинська катедра в дуеті з каплицею Боїмів - усипальницею багатих міщан; сторовинний куточок Сходу - вірменський квартал із оглядом інтер'єру Вірменського собору XIV ст., Кафедральний та Домініканський собори, відвідування аптеки-музей, де  з поряд з діючою аптекою існує унікальний музейний комплекс, у якому демонструються рідкісні експонати, зібрані науковцями, фармацевтами та колекціонерами-ентузіастами. Експозиція представлена більше ніж трьома тисячами експонатів. Перегляд експозиції музею С.Крушельницької. Музично-меморіальний Музей Соломії Крушельницької у Львові розташований в колишньому будинку співачки, який вона купила у 1903 р.  Будинок збудований в 1884 р. за проектом міського будівничого Якуба Кроха. До 1939 р. С. Крушельницька була власницею цілого будинку.
  • Огляд центральної частини міста. Львів розбудовувався вже як європейське місто. Були ліквідовані монастирі та цвинтарі, які у середньовіччі переповнювали місто, будувалися нові будинки, відкривалися готелі, банки, ресторани, казино та кав'ярні.   У місті мешкали знамениті та багаті люди з Європи: Леопольд фон Захер Мазох, Франц Ксавєр Моцарт. А у пресі Львів називають не інакше, як "Маленький Париж". Зростає також його культурна роль. Місто стає столицею театрального мистецтва всієї Західної України. Був збудований драматичний театр графа Скарбека, який у ХІХ ст. називали "Галицькою Ла Скалою", та, звичайно ж, Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, який став візитною карткою міста.
  • Під час цієї екскурсії Ви побачите  найстаріший готель в Україні, перший львівський хмарочос, вулицю, на якій колись утворювалась знаменита львівська Полтва,пам’ятник Адаму Міцкевичу - польському поетові, відкритий 30 жовтня 1904 року. Його вважають одним з найкрасивіших пам'ятників Міцкевичеві у світі, побуваєте у палаці родини Потоцьких та Будинку вчених, де відбувалися зйомки фільму "Д'артаньян і три мушкетери"
  • Обідо-вечеря
  • Супровід групи на вокзал. 

  

При замовленні програм вартість туру підлягає уточненню!