Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Рекламний тур «Блакитні очі Волині»

1 День. Найбільш відома водойма України розташована на Волинському Поліссі біля містечка Шацька – це неймовірної краси озеро Світязь, яке разом із трьома десятками інших водойм є частиною Шацького національного природного парку,воно найглибше та одне з найбільших озер України. Середня глибина – близько 7 метрів, проте прибережна зона мілководна. Доведеться довго йти, щоб дістатися глибини. Тому у цих місцях вода прогрівається дуже швидко. Озеро має піщані пляжі. Вода в озері гідрокарбонатно-кальцієва й насичена мінералами. Вона настільки прозора й чиста, що можна побачити все на глибині 3–5 метрів;У Світязі водиться багато різноманітної риби – окуні, щуки, плотва, коропи і соми. Однак найбільшим делікатесом є вугор. Рибу можна впіймати самому, а також покуштувати її у кафе на березі.
Навіть польський поет Адам Міцкевич присвятив озеру баладу «Світязь».
Наш маршрут пролягатиме через місто Жовкву - де буде наша перша зупинка не тільки на каву, але й щоб побачити  дерев’яну церкву св.Трійці (входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО), Домініканськй монастир, замок Жолкевських, Колегіату св.Лаврентія, ратушу, Василіянськй монастир та оборонну синагогу.Рушаємо далі! По дорозі – м.Червоноград, третє за кількістю населення місто у Львівській області, важливий центр гірничодобувної промисловості Львівсько-Волинського вугільного басейну.

Місто заснував у1692 році великий коронний гетьман Щенсний Казимир Потоцький і назвав на честь своєї дружини Кристини Любомирської – Кристинополем. Серед пам’яток: Палац  Потоцьких, в якому побував відомий італійський авантюрист Джакомо Казанова;Колишній бернардинський костел Зіслання св. Духа (1692—1704); Свято-Юрський монастир оо. Василіян(1771—1775).Наступне місто - Володимир-Волинський, перша згадка якого датується 988 роком. Середпам'яток: Успенський собор (1160 р.); Василівська церква( XIII—XIV ст.); Костел Св. Іоакима і Анни (1752 р);Миколаївська церква (1780 р.);Кафедральний собор Різдва Христового (1718–1755); Земляні вали замку, XIII-XIV ст.

Прибуття до Шацьких озер, які через свою чистоту називають "Блакитними очима Волині"та входять до 7 природніх чудес України. Ознайомлення з відпочинковими комплексами та базами відпочинку озера Світязь(список додаться на вимогу). Запрошуємо на вечерю біля ватри. Нічліг.

2 День. Сніданок. Продовження огляду відпочинкових комплексів Гряди. Переїзд на озеро Пісочне – найпрозоріше з усіхШацьких озер.Озеро Пісочне - одне з озер Шацького природного парку зі зручними піщаними пляжами та чистою водою, у якій водиться різноманітна риба. Має розміри приблизно 2 км у довжину й ширину.Максимальна глибина сягає 16 метрів. Огляд объєктів відпочинку біля озера Пісочного.(список на вимогу).

Виїзд до Львова. Але наш зворотній шлях пролягатиме через місто Луцьк. Найвизначнішою пам’яткою і символом міста є Луцький замок або Замок Любарта. Це одна з небагатьох давніх споруд готичного стилю, які збереглися в Україні. Замок має три вежі: В'їзну, Владичу та Стирову. Всередині замку розташовувався кафедральний собор Іоанна Богослова — храм класичного візантійського стилю. Ми обовязково відвідаємо цей замок! Повернення до Львова.