Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Подорож у Словаччину

 

 

Подорож у Словаччину !

Львів - Кошице - Попрад -

Спішський град - Велика Тирна - Львів

 

  лютий 

  березень  

  квітень  

  травень  

червень 

 липень 

 червень 

    13  

  06*, 27

   30

   08*, 29

  12, 26

  17,31

  14,22

 

День 1

Вечірній виїзд зі Львова. Перетин українсько-словацького кордону.

День 2

Прибуття в місто Кошице - Перлину Східної Словаччини. Це буде наша перша зупинка. Пішохідна екскурсія по центральній частині мальовничого містечка, де за стінами “Старого міста” безліч пам'яток історії, серед яких вражаючий своєю унікальністю готичний храм Св.Єлизавети. Наш гід розповість захоплюючі історії, ми дізнаємося, де хороняться мощі Св.Валентина, побачимо, де був знайдений знаменитий скарб із золотом. І обов'язково всі побачать ”дерево дзвін”, Бастіон ката, Ратушу і багато іншого цікавого.

Переїзд в місто Попрад. Поселення в готель. Пропонуємо ввечері відвідати аквапарк “Аквасіті(www.aquacityresort.com) - це те, про що тільки можна мріяти - 3 відкритих басейни, один внутрішній, термальні басейни, басейн для релаксації, атракціони, та надзвичайне вечірнє лазерне 3D шоу (Факультативно 5Є).

Повернення в готель. Ночівля

День 3

Сніданок. Вільний час. Пропонуємо виїзд на екскурсію у Белянську печеру - найгарнішу і найбільшу печеру Високих Татр. Вона знаходиться на території Татранського народного парку, на висоті 890 м над рівнем моря. Печера була відкрита золотошукачами в першій половині XVIII століття. Її довжина складає 1752 м, висотний перепад - 160 м. Карстові порожнини печери багаті сталактитами і сталагмітами різноманітних форм. Печера відрізняється своїми дивовижними підземними озерцями та Музичним залом, де проводяться концерти (Факультативно7Є).
А після царства сталактитів, сталагмітів повернення у Попрад, де по дорозі відвідуємо містечко Кенжмарок, про яке вперше згадується у 1252 році. Історичний центр міста завдяки багатьом утримуваним куьтурним пам'яткам має середньовічний характер і становить міську пам'яткову резервацію — заповідник. Ви побачити пізньоготичний замок та міську фортецю з ратушею з 15. ст.,

Повернення в готель. Ночівля.

День 4

Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд зі Словаччини, де по дорозі ми відвідуємо найбільшу фортецю у Словаччині - Спішський Град виглядає саме так, як має виглядати фортеця: мальовничо, готично, романтично, ностальгічно. Масивні вежі, високі мури, мощені бруком дороги. Для повноти вражень бракує хіба вдягнених в обладунки лицарів. Втім, не зле і без них.

Пропонуємо відвідати винний погріб у Великій Тирні, де буде можливість скуштувати токайські вина (Факультативно 20Є дегустація — це 8 видів вина та сирна закуска).

Нічний переїзд на Україну.

День 5

Ранкове прибуття у Львів

  Вартість туру: 145Є  

У вартість туру входить: У вартість туру не входить:

-проживання в готелі+сніданки

- екскурсії згідно програми

- супровід керівника

- транспортне обслуговування 

- консульський збір (35 євро+20 грн 

- медичне страхування (35 грн)

- вхідні квитки 

  Оплата проводиться в гривнях по комерційному курсу на день оплати!!!