Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Тіні забутих предків

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
 

 

"Тіні забутих предків»

Львів-Коломия-Шешори- Косів-Криворівня-Верховина-Яремча-Манявський скит-Львів

Всі екскурсії у вартості туру!!!

1 день:  7:00 –виїзд зі Львова. Екскурсія в єдиний у світі Музей «Писанки» (м.Коломия). Переїзд в Шешори. Ви зможете помилуватися Сріблястими водоспадами. Продовжуємо екскурсію до Криворівні. У Криворівні відпочивав Іван Франко. У гості до нього приїздили Леся Українка, Василь Стефаник, Ольга Кобилянська, Осип Маковей. Тут по кілька років жили Михайло Коцюбинський, Гнат Хоткевич, бували Іван Труш, Іван Серевин, Володимир Гнатюк, Лесь Курбас.Тут знаходиться хата-гражда , де був знятий фільм ,що у війшов в історію світового кінематографу «Тіні забутих предків».Далі нас чекає музей Параджанова у Верховині. Фотосесія в гуцульських національних костюмах. Верховина(стара назва Жаб’є)- колишня столиця гуцулів.Переїзд до Яремче. Розміщення в готелі. Гуцульська забава в колибі: Вам запропонують справжній банош під запальні звуки коломийки. Ночівля.

2 день. Сніданок.Виселення з готелю.Екскурсія на Манявський скит. В лісі на скелі над річкою зберігся старовинний монастир-скит 17 ст., засновником якого є виходець із Афону монах Йов Княгинецький. Колись цей монастир підпорядковувся безпосередньо константинопольському патріарху. Вище монастиря є один з наймальовничіших карпатських водоспадів - Манявський водоспад. За вірогідними джерелами у скиті похований гетьман України І. Виговський (1664 р.). Повернення до Львова.

Вартість туру: 960 грн.

У вартість входить: Автобусне обслуговування Львів-Коломия-Шешори- Косів- Криворівня-Верховина-Яремча-Манявський скит-Львів,проживання в готелях зі зручностями, два сніданки + вечеря + гуцульська забава в колибі з національною їжею,екскурсії, супровід представника фірми.

Увага ! У зв’язку з нестабільністю цін на пальне вартість туру може змінюватись!

Журнал "Екран" (Польща), 1966 рік писав: "Це один з найдивовижніших і найвитонченіших фільмів, які траплялося нам бачити протягом останніх років. Поетична повість на межі реальності і казки, дійсності і уяви, достовірності і фантазії... Уяві Параджанова, здається, немає меж. Червоні гілки дерев, геометрична композиція усередині корчми з нечисленним реквізитом на фоні білих стін, Палагна на коні під червоною парасолькою і з напіводягненими ногами грубість похоронного ритуалу з обмиванням померлого тіла і сцена оргіастичних забав у фіналі... Параджанов відкриває у фольклорі, звичаях, обрядах самобутній культурний ритуал, в рамках якого дійсність реагує на турботу і трагедію особи".