Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

"Тіні забутих предків"

 

 

Львів-Коломия-Шешори- Косів-Криворівня-Верховина-Яремча-Манявський скит-Львів

Дати виїздів: 25-26.07.2020р.

Всі екскурсії у вартості туру!!!

1 день:  7:00 –виїзд зі Львова. Екскурсія в єдиний у світі Музей «Писанки» (м.Коломия). Переїзд в Шешори. Розміщення  в готелі. Екскурсія  до Сріблястих водоспадів.Вечеря.Вільний  час.Нічліг.

2 деньСніданок.Виїзд з готелю.Переїзд в  Косів.Відвідання найколоритнішого місця –Косівського базару.Оглядова екскурсія.Виїзд до Криворівні.У  Криворівні відпочивав Іван Франко. У гості до нього приїздили Леся Українка, Василь Стефаник, Ольга Кобилянська, Осип Маковей. Тут по кілька років жили Михайло Коцюбинський, Гнат Хоткевич, бували Іван Труш, Іван Серевин, Володимир Гнатюк, Лесь Курбас, Костянтин Станіславський, Ольга Кніппер-Чехова. У Криворівні Параджанов знімав фільм «Тіні забутих предків». Екскурсія до Музею «Гуцульська  гражда»(додатково вх..квитки).Переїзд  до Верховини.Екскурсія в Приватний музей старожитностей Романа Кумлика  (додатково вх..квитки). Приватний музей Романа Кумлика - це ціла скарбниця цікавих предметів гуцульського побуту. Тут можна побачити як повсякденний, так і весільний одяг гуцулів, характерні писані тарілки, старовинні монети, дерев'яні замки, бартки (гуцульські сокирки), цілу колекцію незвичайних музичних інструментів.Переїзд  до Яремчі.Розселення в готелі. Гуцульська забава в колибі !!!Вам запропонують справжній банош!!!

3 день: Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія на Манявський скит.  В лісі на скелі над річкою зберігся старовинний монастир-скит 17 ст., засновником якого є виходець із Афону монах Йов Княгинецький. Колись цей монастир підпорядковувся безпосередньо константинопольському патріарху. Вище  монастиря є один з наймальовничіших карпатських водоспадів - Манявський водоспад. За вірогідними джерелами у скиті похований гетьман України І. Виговський (1664 р.). Повернення до Львова.   

Вартість туру: 1625 грн.

У вартість входить: Автобусне обслуговування Львів-Коломия-Шешори- Косів- Криворівня-Верховина-Яремча-Манявський скит-Львів,проживання в готелях зі зручностями, два сніданки + вечеря + гуцульська забава в колибі з національною їжею,екскурсії, супровід представника фірми.