Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Туреччина

Туреччина розташована на частині суші, названою Малою Азією Анатолії, що простирається з Азії до Південно-Східної Європи.Мала Азія ( Анатолія ) омивається з Півночі Чорним морем, із Заходу — Егейським, з Півдня — Середземним морями. Анатолію від Європи відокремлюють протоки Босфор і Дарданелли.

Узбережжя Туреччини займає 3 місце в загальному списку найбільш відвідуваних . Країна залучає туристів з усього світу тим, що славиться не тільки високим комфортом готелів, відмінним сервісом, а найдавнішими пам'ятками історії та архітектури.

Унікальне географічне розташування сприяє популярності пляжного відпочинку серед туристів, окільки досить м'який клімат країни забезпечує комфорт з ранньої весни до пізньої осені.Температура води в турецьких морях в період з травня до жовтня коливається в діапазоні +20 - +27°С, температура повітря - +23 — 33°С. Турецький клімат дозволяє безболісно адаптовуватись до місцевих умов навіть найменшим мандрівникам.Для них передбачені різноманітні розваги: аквапарки, атракціони, оздоблені ігрові дитячі площадки на території готелів,послуги няні, розважальні і пізнавальні шоу-програми передбачені для дітей. На території готельних комплексів відпочиваючі можуть отримати все, що можна побажати — тут і боулінг клуби, і розкішні SPA центри, знамениті турецькі бані ( хаммам ), тренажерні зали,баскетбольні,волейбольні ,футбольні майданчики, різноманітні бари та ресторани, клуби, анімаційні команди, які не змусять вас сумувати і звичайно, своєрідний турецький стандарт харчування “все включено”.

Туристична інфраструктура Туреччини від Бодруму до Аланії дуже сучасна і розрахована на різноманітні категорії туристів.