Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Сіде

Сіде — унікальний музей під відкритим небом, вважається одним із головних туристичних центрів Туреччини. Із Анатолійської  мови “Сіде” перекладається як “гранат” -  символ багатства  та  благополуччя.
Сьогодні місто Сіде пропонує не тільки визначні пам'ятки архітектури, а й комфортабельні готелі, пісчані пляжі, ресторани, бари, дискотеки, розташовані вздовж узбережжя.

Курорт Сіде розташований  в степовій зоні Туреччини, тому повітря тут сухе і немає різких  перепадів температури протягом  доби. Вхід у воду в Сіде пологий,пісок рівномірний і дрібний, а пляжі просторі.
Сам курорт включає в себе такі невеликі містечка як Манавгат, Соргун, Кумкей, Чолакли.  
В Сіде добре збереглись такі історичні пам'ятники як статуя імператора Веспасіана, храми Аполона і Афіни, храм Фортуни, Агора, фонтан, термальні джерела, Некрополь, Акведук, Римська баня. 

Мармарис

Мармарис — це природна затока на кордоні Егейського і Середземного морів. Курорт визнаний екологічно найчистішим на Середземноморському узбережжі,його місцеве повітря насичене ароматом ладанних дерев. Наймальовничішою частиною Марамрису вважається Старе місто, навколо османської фортеці Мармара-Калесі.Мармарис користується шаленою популярністю серед туристів, оскільки  все курортне життя протікає не в стінах готелів, а на вулицях, на прекрасній набережній з багаточисленними барами, ресторанами і турецькими кав'ярнями. Найбільш популярні дискотеки зосереджені на знаменитій Ваr – Street,розташованій біля бідніжжя фортеці в центрі Старого міста. 
    В Мармарисі домінують недорогі готелі 3* — 4*( готелів 5* досить мало ), з невеликими територіями, і до сьогоднішнього дня багато з них пропонують харчування НВ ( сніданок — вечеря ),яке вже майже не знайти на Анталійському узбережжі. Але всі ці готелі розташовані в пішохідній досяжності від розваг. Міський пляж, підкреслений подвійною лінією пальм і променадом, тягнеться через цілу бухту від гавані до Ічмелеру. 
    Екскурсії з  Мармарису найцікавіші, бо неподалік розташовуються  Ефес, Памукале, Дальян, а місцевий рафтинг вважається одним з кращих в Туреччині.
Вважається що температура повітря в Мармарисі нижча ніж на анталійському узбережжі,тому навіть в розпал сезону немає сильної спеки.Оскільки курорт знаходиться в закритій  бухті, тут не буває сильних хвиль на морі, а вода чудово “тримає”тих, хто не дуже  добре плаває.
     Більш спокійніше можна  провести час тим, хто зупинить свій вибір в курортному містечку Ічмелер, що у  8 км.від міста.Його назва в перекладі означає “загублений рай” і це дуже схоже на правду!Атмосферу  тут,  скоріш за все можна назвати “дачною”!
    Ще далі, вздовж берега, в  20 км. від Марамрису, розташована бухта Турунч з одноіменною назвою. 

Кушадаси

В перекладі з турецької мови, слово “ Кушадаси” означає  “Пташиний острів” .
Курорт знаходиться на узбережжі Егейського моря і має протяжність пляжів більше ніж 50 км. Невелике мальовниче місто Кушадаси  розташоване  навпроти грецького острова Самос. Цей курорт славиться своїми відмінними пісчаними пляжами, кришталево чистим морем, де підводний світ надзвичайно цікавий, завдяки чому в Кушадасах особливо розвинений дайвінг. 
     Найбільший пляж  - міський, знаходиться практично в центрі Кушадас.В 2 км.від нього розташований “ Жіночий пляж”, а далі, в межах 30 км.простягнувся знаменитий “Довгий пляж”, довкола  якого і зосередились  найбільші  та  найсучасніші   готелі  4*-5 *.
    Особливість  клімату  Кушадас  полягає  в тому, що тут не буває  сильної спеки,  клімат сам по собі сухий, а з моря відчутний легкий бриз. Але із-за цього, сезон тут досить короткий — з кінця травня до початку вересня. 
     Але найбільша  перевага  Кушадас -   насичена екскурсійна програма. Околицями можна ходити як з путівником “Міфи та легенди Стародавньої Греції”. Ажде саме тут розташовувалась Стародавня Троя, зовсім поруч знаходится місто Ефес, одне із 7 чудес світу — храм Артеміди Ефеської, можна відвідати місто Мілет.

Кемер

В мальовничому місці на Південний Захід від міста Анталія, розташований особливо популярний і улюблений курорт серед туристів - Кемер.Оточений з однієї сторони високими горами, з другої — безмежним Середземним морем, Кемер поєднує в собі всі відтінки від ніжно — голубого до яскраво зеленого. Завдяки своєму гегорафічному розташуванню і кліматичним умовам, Кемер вважається одним з найважливіших яхт-центрів Туреччини.

Курортна зона Кемер включає в себе райони: м.Кемер, курорти Бельдібі, Гейнюк, Кіріш, Чам'юва, Текірова.

Місцевість Бельдібі характеризується густим сосновим лісом і живописними ландшафтами. Тут знаходяться безліч маленьких магазинчиків, ресторанчиків, кафе і барів.

В затишному містечку Гейнюк, відкривається чудовий вид на гори Таурус, які підходять безпосередньо до моря і створюють ущелини і скелі. 

Кіріш — мальовнича частинка узбережжя, з багаточисленними бухтами, чудовими пляжами і прозорим морем, оточені сосновими лісами. 

В Чам'юва - довга полоса галькових пляжів, звідки добре видно пологі вершини гір Таурус. 

Текірова — місцевість, яка славиться одним із найгарніших пляжів на всьому узбережжі, які омиваються ідеально чистим і спокійним морем. В безпосередній близкості від Текірова знаходиться античне місто Фазеліс.

В Кемері добре розвинена інфраструктура активного відпочинку, тут є все для заняття дайвінгом, серфінгом, водними видами спорту. Кемер вважаєтьсмя кращим місцем для відпочинку, тому що тут найчистіше море, багато хвойних і цитрусових садів, поруч мальовничі гори і найчистіше повітря!

Бодрум

Бодрум — древній Галікарнас -  в теперішній час велике курортне місто на Півдні Егейського узбережжя, розташований в сонячній бухті між містами Мармарис і Кушадаси. Бордум, це стильний богемний курорт, де  збираються  на відпочинок успішні поети, письменники, музиканти. Символом  міста вважається фортеця Святого  Петра 15 ст., споруджена рицарями ордену Госпітальєрів.
      Сучасне місто Бодрум — це вишукані біло-блакитні будиночки, апельсинові сади, елегантні прибережні кафе і бурхливе, зовсім не спокійне нічне життя.Тут, наприклад, знаходиться найбільша дискотека Європи під відкритим небом Галікарнас, відома своїм лазерним шоу.
     Можливостей для активного відпочинку не бракує і вдень: Бодрум визнаний одним із світових центрів віндсервінгу, а дайвери облюбували прилеглі острови. Міський аквапарк вважають одним з найбільших  в Туреччині.
  Більшість готелів знаходяться за межею міста ( максимум півгодини їзди ) і розташовуються вони як  правило “ярусами” навколо природного котлована  Бодруму. Майже всі пляжі готелів обладнані  платформами ( вони  можуть  бути  засипані  піском ), але є і пісчані частини.
  Квітучий і романтичний Бодрум подарує туристам незабутній і стильний відпочинок!