Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Weekend у Стамбулі

 

Туреччина, Cтамбул

Від 240$!!!!

Виліт зі Львова

Літаємо ЩОДНЯ, окрім вівторка!!!

Розваг в Стамбулі, так само як і історичних пам'яток, величезна кількість. Ніхто не буде нудитись у цьому чудовому місті. Наприклад, у стамбульському розважальному центрі «Tatilya» на вас чекають різноманітні атракціони, веселі вистави, захоплюючі ігри, верхова їзда й таке інше. Крім того, комплекс має власний амфітеатр, в якому регулярно відбуваються концерти і вистави.

Парк-музей "Мініатюрк" вподобали не лише місцеві мешканці, але й туристи. Це ж бо вся Туреччина в мініатюрі! А в стамбульському зоопарку можна не лише досхочу намилуватися тваринами, але і весело провести час всією родиною!

У Стамбулі також багато музеїв, куди буде дуже корисно зайти.  В Археологічному музеї, наприклад, можна побачити саркофаг Олександра Македонського. У Музеї турецької кераміки зберігаються вироби сельджуків, оттоманців, а також пізніших періодів.

Стамбул, звичайно ж, відомий своїми палацами. Обов'язково варто відвідати якщо не всі, то хоча б найголовніші.

Палац Топкапи - резиденція османських султанів 15-19 століть. Палац повністю відкритий для відвідувачів, у всіх є можливість побувати в його розкішних залах, на території гарему, в бібліотеці султана Ахмета ІІІ та в багатьох інших приміщеннях.

Мечеті приголомшують своєю пишністю та величчю. Щодня, в один і той же час з гостроверхих мінаретів лунаэ азан – заклик муедзина до молитви.

Мабуть, найзнаменитіша й найкрасивіша мечеть – це Сулейманіє. Саме ця мечеть була побудована султаном Сулейманом для своєї дружини Роксолани. Її гробниця також знаходиться на території мечеті.