Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

SPA-вихідні в Хайдусобосло

 

 

 

SPA- вихідні в Хайдусобосло

 

Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
27 17, 24 7, 27 05, 19 09, 22 06, 20 11,25 08, 22 06, 28

 

Хайдусобосло – відомий угорський термальний курорт, відкритий внаслідок пошуку нафти у 1925 році. Курорт пропонує гостям незабутній відпочинок на термальних водах з широким спектром процедур в закритих і відкритих басейнах. Купання в термальних водах температурою 25-38° С використовується не тільки для задоволення, а і для лікування. Вуглецево- содова вода відрізняється високим вмістом солі, соди, йоду, брому, фтору, заліза, марганцю. В складі води понад 20 розчинних мінералів, серед яких і бітум, який разом з йодом надає воді темно коричневий колір. 

ДЕНЬ 1

Екскурсійна програма “Зустріч з середньовічним Львовом”. Вечірній виїзд зі Львова . Перетин українсько-угорського кордону.

ДЕНЬ 2 
Прибуття в місто Хайдусобосло. Поселення. Відвідування найбільшого купального комплексу Європи HUNGAROSPA( hungarospa.hu) та критого водно-розважального парку Аква Палас. Вечір знайомств в кафе.

ДЕНЬ 3 
Відвідування термальних джерел. Для бажаючих пропонуємо поїздку в місто Дебрецен — південну столицю Угорщини та друге за величиною місто країни, де є можливість відвідати водний парк „Аквактікум” ( 9 басейнів, печери, джакузі, водоспади, сауна, солярій та водні гірки ), також до ваших послуг торговельний центр „Форум”. Повернення в Хайдусобосло. 

ДЕНЬ 4 

Відпочинок на термальних джерелах.

ДЕНЬ 5 

Звільнення номерів.Відвідування купалень. Переїзд в Токай – місто, де народилось королівське вино „Токай”, місто-улюбленець всіх туристів. Відвідування винного погребу, де гостинні господарі  відкриють таємницю  виготовлення всесвітньо відомих токайських вин ( факультативно! ). У Вас буде можливість скуштувати угорський гуляш, продегустувати та придбати різні сорти вин. Повернення на Україну. 

Вартість туру: 129 Євро 

У вартість туру включено: У вартість не включено:
 - автобусне обслуговування - консульський збір
 - проживання в АРР,3 ночі - вхідні квитки
 - супровід керівника групи - дегустація вин 
- медичне страхування

Оплата здійснюється в гривнях по комерційному курсу туроператора на день оплати!

НОВИНКА! Автобусний чартер в Хайдусобосло