Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Угорські вихідні +Відень

  • 59131.jpg
  • b75b.jpg
  • md_16.jpg

 

Угорські вихідні + Відень
Львів - Будапешт - Відень - Егерсалок - Егер -Львів 

 

Жовтень

Листопад

Грудень

Січень

Лютий

Березень

03, 31

 21

 19

 30

 13

6;20

 День 1

Виїзд зі Львова – 20:00.

День 2

Прибуття в м. Будапешт. Відвідання купалень Сечені (факультативно 10-12Є.). ..Оглядова екскурсія по місту: панорама Будайської сторони, Пешта, та “ найбільшої європейської річки “ – Дунаю. Гора Геллерт, тераси Рибацького бастіону. Базиліка Святого Іштвана, Парламент. Відвідання Тропікарія- Океанарія (7-8Є) – найбільший в центральній Європі. (знаходиться в торговому центрі “Кампона “).Прогулянка по Дунаю на кораблику (факультативно 20Є).Поселення в готелі. Нічліг.

День 3

Сніданок. Переїзд в Австрію м.Відень (факультативно 50Є.) Оглядова екскурсія по місту. Відень по праву називають серцем Європи. У цьому  прекрасному місті Вас не буде залишати відчуття свята, коли б Ви його не відвідали, чи влітку чи узимку. Відень - місто розкішних палаців, величних площ, мальовничих вуличок. Місто на Дунаї, оточений зеленим намистом Віденського лісу. Місто поетів і музикантів, Завдяки картинним галереям, концертним залам і всесвітньо відомій Віденській Опері, Відень став культурним центром Європи. Відень - це всесвітньо відомий центр музики, завдяки проживавшим та творившим там відомим музикантам: Моцарта, Бетховена, Гайнда, Шуберта, Брамса. У Відні проводяться різноманітні музичні міроприємства, такі як новорічний концерт, чи щорічний бал у Віденській Опері. Відень - це вишукана кава і знаменитий яблуневий штрудель. Відень став місцем видатних пам`яток  архітектури, музеїв, галереї з унікальними скарбами мистецтва, що представляють  майже всі епохи культур західної Європи, що засвідчує про велике минуле міста. Ви побачите пам`ятник Марії -Терези, Парламент, Ратушу, Віденський університет, Віденську оперу, палац Шенбрун (факультативно 15Є).

Повернення в Будапешт. Нічліг.

День4

Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія по «Закруту Дунаю» (15Є). Сентендре (місто художників, живописний музей під відкритим небом) звивисті та крихітні вулички і площі котрого, надають містечку неповторний середземноморський вигляд. Тут можна провести солодкі хвилини, спробувавши справжні марципани (9-10Є вхідний квиток в музей).Переїзд в с.Егерсалок - невелике селище, яке розміщене у підніжжя гір Матра і Бюкк , в долині річки Лашко, місцевість якого славиться джерелом гарячої термальної води, що б'є прямо із землі. До Ваших послуг купання та водні атракції (9-10Є). Переїзд в м.Егер – відвідання винного погребу в Долині Красунь, де Ви зможете покуштувати угорський гуляш, продегустувати та придбати різні сорти вин(15Є).

Повернення до України.

Вартість туру: 99Євро

* Вартість туру, дати яких позначено зіркою коштуватимуть 119 євро

  У вартість туру включено:      У  вартість  не  включено:  

 - автобусне обслуговування

- проживання 2 ночі+сніданок

- супровід керівника групи

- Консульський збір-35 євро+20 грн

- медичне страхування 25 грн 

- вхідні квитки

- факультативні екскурсії

 

Оплата проводиться в гривнях по комерційному курсу на день оплати!!!