Get Adobe Flash player
 • gruzia.jpg
 • vilnius.jpg

Різдво в Закопане

 

  «РІЗДВО В ЗАКОПАНЕ»   

02.01-08.01.2018

  

 1 день

02.01.2018 Прибуття до Львова. Зустріч на з/д вокзалі. Посадка в автобус. Приємний сувенір з міста Львова. Переїзд на кордон Україна-Польща. Проходження всіх митних процедур. Переїзд в Закопане. Поселення в пансіонаті. Обідо-вечеря. Ночівля.

2 день

03.01.2018 Сніданок. Ми вітаємо Вас у зимовій столиці Польщі – місті ЗАКОПАНЕ! Екскурсія по місту з оглядом гори Носаль, великого і малого трамплінів, костьолів, освячених Папою Римським. Виїзд в Коштелінську долину – одну з найкрасивіших долин Татр. Бажаючі можуть піднятися на гору Губалувка гірським трамваєм (5 євро). У вільний час Ви зможете прогулятися по Крупувки -Центральні вулиці міста Закопане і відвідати Ринок, де можна придбати велику кількість сувенірів, купити різноманітні види овечого сиру, який їдять тут з варенням. Повернення в пансіонат. Обідо–вечеря. Ночівля.

3 день
04.01.2018 Сніданок. Сьогодні ми пропонуємо покататися на лижах чи сноуборді по засніжених Татрах. Виїзд на гірськолижний комплекс Харенда. Оренда обладнання для катання (орієнтовно 15 зл. на добу). А для тих хто не любить екстримальні види спорту, пропонуємо відвідати каток. Повернення в пансіонат. Обідо-вечеря. Ночівля.

4 день
05.01.2018 Сніданок. Переїзд в Словаччину. Відвідування Білянської печери за додаткову плату (8Є вхідний квиток в печери) – найбільшої і єдиної відкритої для відвідування карстової печери Словаччини. Довжина печери 3641 м, а глибина 160 м. Вважається, що люди користувалися печерою ще в доісторичний час. Для відвідування печеру відкрили в 1884 році, а в 1896 році в ній було проведено штучне освітлення, що зробило її першою печерою з штучним освітленням в світі. Вхід в печеру розташований на висоті 890 метрів над рівнем моря.  Для відвідування туристами відкриті лише 2 ділянки. Найдовший екскурсійний маршрут становить 1370 метрів. Перепад висот на цьому маршруті становить до 125 м і долається по 866 сходинках. Середня річна температура в печері коливається в межах від 5,0 до 6,3 ° C.

Виїзд на термальні джерела. Відвідування термальних басейнів Terma Bania – Termy Białka Tatrzańska (вхідний груповий квиток – 13е) Це незвичайне місце, що поєднує розваги в аквапарку, відпочинок в СПА-комплексі та лікувальні властивості відпочинку в термальних джерелах. Все це в безпосередній близькості до найбільшого в Польщі гірськолижного курорту. Прекрасна можливість відпочити від трудових буднів, насолодитися краєвидами Татр з відкритого басейну з мінеральною водою. Термальні води видобуваються з глибини 2500 м, температура води в басейнах 36-38 ° C. У розпорядженні гостей знаходиться майже 9 000 м водних розваг відпочинку. Повернення в панстонат. Обідо – вечеря. Ночівля.

5 день
06.01.2018 Сніданок. Катання на лижах і сноуборді. Факультативно пропонуємо відвідати Замок Дунаєць, (10 Є), який є одним з найбільш древніх і романтичних будівель середньовічної східної Європи. Дунаєць розташований на високому березі річки. Потужні стіни цієї фортеці видно здалеку і по ним можна сміливо судити про історію цієї будівлі. Кути укріплені круглими вежами, а найстарша частина залишається найбільш високою. (Вхідний квиток в замок – 4євро).

Повернення в пансіонат. Сьогодні у всіх православних християн Святий Вечір. І ми приєднаємося до них! Пісна обідо–вечеря при свічках. Ночівля.

6 день

07.01.2018 Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд до Кракова. Пішохідна екскурсія по королівському Кракову, під час якої Ви відвідаєте королівський пагорб – Вавель, Кафедральний Собор – місце коронацій і усипальницю польських королів, прогуляєтеся по королівському шляху, послухаєте трубача на найбільшій середньовічної площі, побачите фрагмент стіни, яка раніше дозволяла спокійно спати жителям міста. Ви зможете відчути атмосферу студентського Кракова – у найстарішому університетському будинку, в якому навчався Микола Коперник; подивитесь на віконце, з якого визирав Іоанн Павло II під час своїх візитів до Кракова і не тільки ……

Вільний час. Відвідування торгового центру Gallereia Krakowski. Виїзд на польсько–український кордон. Нічний переїзд.

7День

08.01.2018

Прибуття у Львів. Орієнтовно о 07:00.

ВАРТІСТЬ ТУРУ в Евро  при розміщенні :

Std( з особи при розміщенні в Dbl)

   Dbl        Sngl       Trpl   
285 570 400 840

 

У вартість включено: У вартість не включено:
 • Проїзд автобусом єврокласу;
 •  Додаткове харчування;
 • Проживання 5 ночей в Закопане пансіонат Анна Гал в 3, 4-місних номерах;
 •  оренда лижного спорядження  скі-пас;
 •  5 сніданків; 5 обідо-вечерь;
 •  проїзд в громадському транспорті;
 •  Екскурсія Закопане;
 •  вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
 •  Відвідання: Белянська Печера;
 •  Факультативні екскурсії;
 •  Відвідання: Замок "Дунаєць";
 •  Медичне страхування;
 •  Відвідання: Терма Баня;
 •  Автобусне обслуговування поза межами туру
   
 • Екскурсія в Краків;
 • Різдвяна вечеря 06.01.2018р.(пісна);
 • Супровід керівника

ЦІНА ДЛЯ ГРУПИ : 10 + 1 БЕЗКОШТОВНИЙ