Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Таба

Таба - невелике курортне містечко, яке розташоване на синайському півострові і на кордоні Єгипту та Ізраїлю в Північній частині Ейлатської затоки. Місцерозташування Таби забезпечує її привабливість — з цього місця відкривається чудовий краєвид відразу на три країни: Ізраїль, Йорданію і Саудівську Аравію.

Однією із головних пам'яток історії Таби, вважається острів Фараон, який був фінікійським портом, а у 13 ст. тут був збудований замок, який зберігся до наших днів. Острів Фараона оточують прекрасні коралові рифи, а поруч розташований неймовірний за своєю красою фьорд.

Цей курорт ідеально підходить для тих, хто втомився від буденності, сімейним парам, які надають перевагу усамітненому відпочинку. В Табу туристів заманює підводне плавання, тут діють три дайв-центрів, а саме Aqua Sport, Red Sea Waterworld і  Werner Lau), які проводять навчальні курси згідно стандартів PADI – професійна асоціація  підводних інструкторів.Також Таба цікава тим туристам, яких цікавить історична сторона, а саму відівідати Біблійські місця в Єрусалимі і Йорданії, покупатись в Мертвому морі і побачити пейзажі Святої землі.

В Табі розташовані переважно готелі відомих міжнародних мереж.Готелі нові і фешенебельні, а територія – справжній витвір ландшафтної архітектури: тут і ступеневі тераси,і штучні лагуни, велика кількість зелені і квітучих рослин.Тут ви не побачите ринків, арабських базарів, дискотек, променадів і великих торгівельних центрів.Все життя зосереджене на території готелів. 

Хургада

Хургада — визнаний туристичний центр, розташований між пустелею і Червоним морем. 365 днів в році тут світить сонце, отже стільки ж і триває туристичний сезоон.Унікальні кліматичні умови Хургади створюють комфортні умови для відпочинку протягом цілого року. Клімат тут сухий, тому навіть літня спека не така відчутна, як на багатьох середземноморських курортах, які відрізняються вологим кліматом.

Хургада славиться своїю популярність перш за все, як курорт для сімейного  відпочинку з дітьми завдяки зручному пісчаному входу в море, але в Хургаді є чудові коралові рифи,які розташовані на віддалі від берега і це дозволяє заходити у воду без спеціального взуття.

Ценральна частина Хургади – це шумна зона, де зосереджено багато торгівельних центрів, дискотек, ринків, сувенірних магазинів. В центральній частині є два популярних райони: старе місто Дахар ( де проживає місцеве населення) і новий – Саккала ( де багато готелів, магазинів).В цих районах добре розвинена вулична інфраструктура, а також розташовані пам'ятки архітектури такі як мечеть Абдульхасана Ельшазі, коптська церква. Але найбільшу популярність Хургада отримала завдяки легендарному палацу “Тисяча і одна ніч”, побудований в стилі східного Діснейленду. Щовечора тут відбуваються театралізовані вистави про життя Єгипту в епоху великих фараонів.

Нова Хургада – це район, де переважно зосереджені  готелі середнього і економного рівня. Інфраструктура орієтована в першу чергу на туристів, що виключає наявність неповторного місцевого колориту.  

Шарм-Ель-Шейх

Шарм-Ель-Шейх — перлина Червоного Моря, фешенебельний курорт  на узбережжі, який славиться багатими кораловими рифами, морем і комфортабельними готелями на будь-який смак. Особливо високо Шарм-Ель-Шейх цінять любителі підводного плавання. Поблизу знаходиться національний парк Рас-Мухаммед, аналогу  якому немає на Північній півкулі за кількістю і якістю коралів і морської флори та фауни. Практично вся туристична діяльність підпорядковується одному великому задоволенню — підводному плаванню: магазини пропонують широкий асортимент спеціального обладнання, спортивного одягу і різноманітних аксесуарів, як для початківців так і для професійних ниряльників.

Шарм-Ель-Шейх можна умовно поділити на 5 районів, які простягаються вздовж узбережжя. Район Старого міста дуже популярний серед туристів завдяки старому ринку, де завжди можна придбати недорогі сувеніри, фрукти, спеції, де можна провести час в бедуїнському кафе. В районі Старого міста  розташований пляж з пологим і піщаним входом в море, який ідеально підійде для туристів, які не вміють плавати, а також для сімей  з дітьми.

Далі вздовж берегової лінії розташований район Хадаба. Пляжі цього району піщані, але біля берега коралові рифи і вхід в море з понтону,В цьому районі знаходяться дельфінарій, аквапарк, променадна зона Ель Меркато.Тут також розташувався відомий розважальний центр «1001 ніч» і нічний клуб «Дольче Віта».

Район Наама Бей — не офіційна столиця  курорту, місце, де зосереджено безліч  вуличних розваг, аквапарк, модні нічні клуби, торговельні центри, кафе, ресторани. Готелі в цьому районі переважно міського типу, із невеликою територією і невеликими пляжами, які мають піщаний і поступовий   вхід в море.

Шаркс-Бей — район, розташований найближче до аеропорту. Готелі досить великі, переважно із зеленою територією, а пляжі з кораловим входом в море і  облагороджені понтонами. В районі Шаркс-Бей знаходиться розважальний центр Сохо, в якому є льодова ковзанка, нічний клуб, ресторани, більярд, каруселі для дітей , магазинчики і кафе.

Район Набк — найвіддаленіший район від центра Шарм-Ель-Шейха.Своєю популярністю він завдячує новим і комфортабельним готелям. Ці готелі відрізняються досить великою і зеленою територією, довгими піщаними пляжами з кораловим заходом в море і довгими понтонами. Тут знаходиться розважальний центр «Ла Страда».