Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Шипіт Карпат

 

  • Doluna narcuziw.jpg
  • goshivskij monastir.jpg
  • vodospad-shupit.jpg

 

 

 

 «Шипіт Карпат» (Долина нарцисів)

 

Субота.

Виїзд зі Львова. Зупинка в Гошеві.Гошівський монастир.

Переїзд до Пилипця.По дорозі маємо можливість пообідати в готелі «Медвідь»(по бажанню). Екскурсія на Шипітський водоспад(вх..квиток).Ви будете мати змогу  піднятись  високо в гори на крісельному підьомнику.(доплата за підйомник)

Розселення в готелі.20:00 –забава в ресторані!!!

 Неділя.

Сніданок.Виїзд до сироварні . Дегустація сирів.(дод.оплата). По дорозі с.Іза - центр- лозоплетіння. Переїзд в  Хуст(долина нарцисів).

Нічний приїзд до Львова.

 Вартість:850,00 грн(група 35 чоловік)

Входить у вартість:  Додатково оплачується:
-автобус Гошів (особисті бажання пожертви на Службу Божу за здоровя та за померлих);
-проживання в готелі Шипіт(вхідний квиток); водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно.
- сніданок - Підйомники; Підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Маковиця (в обидві сторони): загальний – 50 грн., діти до 12 років – 30 грн.;
-забава з вечерею - Дегустація в сироварні *
- екскурсія в Гошів,Шипіт, на сироварню термальники (вхідні квитки)**

*Дегустація в сироварні:- дегустація вин: 50 грн – 60 грн
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.

**Вартість нового термального басейну “Жайворонок” у Берегово: загальний – 150 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 130 грн., діти від 120 до 150 см. – 70 грн., діти до 120 см. – безкоштовно.

Карпатська легенда розповідає.

Карпатська Долина нарцисів теж має свою легенду.У князя, що мешкав у старому Хустському замку, була красуня донька. Дівчину, яка от-от мала досягти повноліття, звали Руся. Коли День народження настав, батько влаштував великий бенкет, накликавши в замок знатних вельмож і городян. Гості принесли дорогі подарунки, та був серед них і особливий, який сподобався князівні найбільше. Велика красива ваза, на якій, наче живі, мерехтіли квіти граціозного білого нарциса. То був подарунок від гончара Іванка. Закохані таємно від всіх зустрічались мало не щодня. А місцем побачень була мальовнича долина біля високих гір.Одного дня князь таки довідався про побачення Русі та Іванка. Розлючений, він вхопив подаровану вазу і жбурнув її до низу з гори. Дрібним дощем розсипалась ваза, розбита об камінь. А на ранок у долині під горою почали сходити білі квіти, схожі на зірки синього неба на фоні зелені трави.