Get Adobe Flash player
  • gruzia.jpg
  • vilnius.jpg

Новий Рік 2021 у Східниці

 

 

Новий рік у Східниці 2021

    (30.12.2020р.-02.01.2021р.)

 

Безсумнівно, одним з найкращих варіантів для Новорічних турів є відпочинок в Карпатах, бо Зима в Карпатах — це справжня казка! Незвичайна природа, кришталево чисте гірське повітря, покриті білосніжним снігом вершини гір переносять в атмосферу справжньої новорічної казки, яка ще з дитинства заворожує нас і змушує завмирати в очікуванні дива Нового року.

день.

30.12.2020р.

Зустріч туристів на вокзалі. Переїзд до Трускавця. Оглядова пішохідна екскурсія «Там , де тече «Нафтуся ». SPA – зона готелю «Женева»(дод.оплата).

Переїзд  до Східниці.Поселення в готелі «Валентина». Відпочинок.Вечеря. Ночівля.

2 день.

31.12.2020р.

Сніданок. Виїзд на Екскурсію до Тустані. Ту́стань — середньовічна наскельна фортеця-град і митниця IX—XVI століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Українських Карпатах.Вільний час

Повернення до готелю.Підготовка  до Нового року!

22:00 – святкова Новорічна вечірка!!!

3 день.

01.01.2021р.

Пізній сніданок . Знайомство зі Східницею.Виїзд  до Борислава «До Борислава за дивом» -так можна назвати відвідини церкви  св..Анни ,де зберігаються мощі 720 святих. Практично всі тут можуть знайти мощі свого святого. А ще люди шукають у церкві диво – зцілення від важких недуг.
Далі –Дрогобич.Екскурсія  «Столиця солеваріння».Дрогобич - один з найбагатших міст нашого краю. Тут народилися і жили :Юрій Котермак (вчений 15 століття, ректор Болонського університету), Бруно Шульц (художник і письменник), Маурицій Готтліб (художник), Іван Франко (письменник, поет і журналіст), Ірена Фріш (єврейська письменниця).А ще тут знаходиться найстаріша солеварня.Вільнийчас. Повернення  в готель. Вечеря.

4 день.

02.01.2021р.

Сніданок. Звільнення номерів.Виїзд на Екскурсію  на молочну ферму «МУККО». Процес дозрівання продукції в обладнаних кімнатах визрівання зі сталими вологістю та температурою займає кілька місяців, і допитливим туристам продемонструють це царство сиру під час екскурсії до сироварні. Також Ви матимете можливість відвідати наші ферми, де зможете ознайомитись з цікавим процесом тваринництва. А на дегустації ви відчуєте себе в швейцарських Альпах, ще й додому привезете унікальних делікатесів. Повернення до Львова.

ВАРТІСТЬ ТУРУ 4200 грн.

У вартість входить: У вартість не входить:
  • Проїзд Львів-Східниця-Львів
  • Проживання в готелі 3 ночі
  • Сніданки, вечері згідно програми
  • Новорічна Вечірка 
  • Екскурсії згідно програми
  • Вхідні квитки в туристичні об'єкти

*Вартість вхідних квитків підлягає уточненню!